Hyundai i20 N, Top Gear Speed Haftasını Kazandı

blank
Hyundai i20 N, Top Gear Speed Haftasını Kazandı

İçerik: Hyundai i20 N, Top Gear Speed Haftasını Kazandı

Hyundai i20 N Top Gear Speed Haftasını Kazandı:Dünyaca ünlü İngiliz otomobil dergisi ve TV programı Top Gear tarafından düzenlenen Speed Week test sürüşü etkinliğinde Hyundai i20 N en keyifli ve etkileyici otomobil seçildi. Derginin ünlü test pilotu Stig ve editörü Chris Harris liderliğindeki etkinliğe 26 yüksek performanslı model davet edildi. 450 hp süper spor, ultra hafif, iki koltuklu egzotik modellerin yanı sıra yüksek torklu elektrikli coupe otomobillerin yer aldığı test sürüşlerinde Hyundai i20 N, daha güçlü rakipleri arasında sportif görünümü ve dinamik sürüş özellikleriyle dikkat çekti. . Ünlü Dunsfold pistinde en iyi performansı sergileyen i20 N, böylelikle Top Gear Speed ​​Haftanın 2021 şampiyonu seçildi. Speed ​​Week (TG Speed ​​Week), birkaç gün süren kapsamlı testler için geleneksel bir etkinlik olarak görülüyor.

blank

Hyundai i20 N, pistin en sert virajlarının yanı sıra uzun düzlüklerde de gösterdiği keskinliği, rijit yapısı, hızlanması, yol tutuşu ve frenleme kabiliyeti ile pilotlardan tam not aldı. Aynı zamanda en uygun fiyatlı model olmasına rağmen kendisinden kat kat daha pahalı olan modellere göre daha ilgi çekici ve günlük kullanıma uygun yapısıyla öne çıktı.

Hyundai i20 N, popüler B segmenti modeli i20’nin başarısını Hyundai N’nin sportif ve sürüşü eğlenceli ruhuyla birleştiriyor. Motor sporlarında kurulan N Departmanı, Avrupalı tüketiciler için merakla beklenen bir hot hatch üretiyor. aynı zamanda dünya ralli şampiyonasında yarışan WRC otomobilinin geliştirilmesinde i20 N modelinden ilham alıyor. En küçük N modeli olmasına rağmen, motor sporlarından gelen tasarım, otomobilin güçlü ve dayanıklı potansiyelini vurgular. Hyundai’nin ikinci hot-hatch modeli olan i20 N, daha iyi yol tutuşu ve sürükleyici bir sürüş deneyimi için ton başına 171 PS ile sınıfında lider bir güç-ağırlık oranı sunuyor. Beş kapılı performans modeli, son teknoloji bağlantı, bilgi-eğlence ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle günlük kullanım için de oldukça uygun bir otomobil.

blank

Hyundai i20 N, i10, i20 ve BAYON, Hyundai Assan’ın İzmit tesislerinde üretilmekte ve 40’tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Yakın zamanda Türkiye’de satışa sunulacak Hyundai i20 N, performans tutkunu otomobil tutkunlarıyla buluşacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hyundai i20 N, Top Gear Speed Haftasını Kazandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör