Resmi bir Minecraft Oyuncu Koltuğu Piyasaya Sürüldü

blank
Resmi bir Minecraft Oyuncu Koltuğu Piyasaya Sürüldü

İçerik: Resmi bir Minecraft Oyuncu Koltuğu Piyasaya Sürüldü

Resmi bir Minecraft Oyuncu Koltuğu Piyasaya Sürüldü:

Temalı oyun koltukları yeni değil, ancak bu örnek oldukça sıra dışı. Windows Central’a göre, Microsoft ve Mojang, Minecraft sandalyesinde Secretlab ile işbirliği yaptı ve Minecraft oyuncularına özel bir oyuncu koltuğunu piyasaya sürdü.

Minecraft Edition Titan Evo 2022, oyun logolarını içeriyor, ancak aynı zamanda oyunun Creepers’larından birinin üzerinde oturuyormuşsunuz gibi görünen bir özel tasarıma sahip. Bu kulağa biraz daha ürkütücü geliyor, ancak Minecraft’ı Twitch gibi canlı yayınlarda oynuyorsanız veya klasik yaratıcı başlığa olan düşkünlüğünüzün reklamını yapmak istiyorsanız tam da aradığınız şey bu olabilir.

blank

Ve oyun içi Creepers’ın aksine, bu sandalye patlamamalı. Bu, Secretlab’ın, dayanıklılığı konforla harmanlamayı vaat eden SoftWeave Plus kumaşını kullanan ilk özel çalışma koltuğu. Oyun tahtınızı mahveden dökülmeler veya uzun süre oyun oynadıktan sonra vücudunuzda oluşan ağrılar hakkında çok fazla endişelenmenize gerek olmayabilir.

blank

Minecraft oyun koltuğunu bugün küçük ve normal sürümler için ön sipariş verebilirsiniz. Ürün şu anda yalnızca ABD pazarında satışa sunuldu ancak yakın zamanda Avrupa pazarına da gelmesi bekleniyor.

4 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Resmi bir Minecraft Oyuncu Koltuğu Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör