Samsung Galaxy S21 FE Lansman Tarihi 11 Ocak Olarak Belirlendi

blank
Samsung Galaxy S21 FE Lansman Tarihi 11 Ocak Olarak Belirlendi

İçerik: Samsung Galaxy S21 FE Lansman Tarihi 11 Ocak Olarak Belirlendi

Samsung Galaxy S21 FE Lansman Tarihi 11 Ocak Olarak Belirlendi:

Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin yeni cep telefonu Samsung Galaxy S21 FE, bir süredir piyasaya çıkmayı bekliyorm. Samsung’un daha önce, çok beklenen Galaxy S21 FE’yi 20 Ekim’de düzenlenecek olan Galaxy Unpacked Part 2 2021 etkinliğinde tanıtacağı tahmin ediliyordu. Şimdi, çok sayıda sızıntı, telefonun gelecek yıl Ocak ayında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Yeni Samsung Galaxy S21 FE, geçen yıl Eylül ayında tanıtılan Galaxy S20 FE’nin halefi olacak.

Birden fazla ipucu, lansman tarihini sızdırmak için Twitter’a gitti. Ross Young (@DSCCross), Max Weinbach (@MaxWinebach) ve Jon Prosser (@jon_prosser), Galaxy S21 FE’nin Ocak ayında piyasaya sürüleceğini söyleyerek tweet attı. Jon Prosser’a göre Samsung Galaxy S21 FE, Weinbach’ın tweet’in yorumlarında da onayladığı 11 Ocak 2022’de tanıtılacak. Henüz şirketten bir teyit gelmediği için bu bilgiden şirket tarafın doğrulanmadığı sürece emin olunmamalıdır.

Samsung’un 20 Ekim’de Galaxy Unpacked Part 2 etkinliğine ev sahipliği yapması planlanıyor ancak şirket, hangi ürünlerin beklenebileceği konusunda herhangi bir bilgi paylaşmadı. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, Samsung Galaxy S21 FE’ye birden çok kez atıfta bulunuldu. Geçmişteki sızıntılara göre, ahizenin Qualcomm Snapdragon 888 SoC ile geleceği tahmin ediliyor. 120Hz yenileme hızına sahip 6.4 inç AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Akıllı telefonun, Samsung’un Alman web sitesinin destek sayfasında SM-G990B/DS model numarasıyla listelendiği görüldü. Rakamdaki ‘DS’, akıllı telefonun çift SIM özelliğini gösteriyor.

blank

Tipster Evan Blass daha önce ahizenin Mavi, Gri, Yeşil, Menekşe ve Beyaz renk seçenekleriyle geleceğini öne sürmüştü. Akıllı telefon, Çin’in 3C sertifikasyon web sitesinde ve ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) web sitesinde de görüldü ve 45W ve 25W hızlı şarj özelliklerini gösteriyor. Ayrı bir rapor, ahizenin 4.500 mAh pil ile gelebileceğini de öne sürdü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 FE Lansman Tarihi 11 Ocak Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör