Tesla, Müşterilere Yenilenmiş Model X Araçlarını Sunmaya Başladı

blank
Tesla, Müşterilere Yenilenmiş Model X Araçlarını Sunmaya Başladı

İçerik: Tesla, Müşterilere Yenilenmiş Model X Araçlarını Sunmaya Başladı

Tesla, Müşterilere Yenilenmiş Model X Araçlarını Sunmaya Başladı. Tesla, yeniden tasarlanan Tesla Model S’in iç dizaynını 2021’in başlarında teslim etti ve şimdi Model X alıcıları nihayet araçlarına kavuşacaklar.

Electrek ve TMC forum üyesi Sunnyvaletree, Tesla’nın revize edilmiş Model X’i müşterilere sunmaya başladığını ve bu vesileyle en az bir etkinlik düzenleyeceğini bildirdi.

Yeni yapılan düzenlemeler ile birlikte, Tesla’nın elektrikli crossover’ı önde yatay dokunmatik ekran, arkada daha küçük bir ekran ve yaklaşık 94.000 dolarlık bir araca daha uygun olan genel iç kalite iyileştirmeleri ile modern çağa uygun bir hale geliyor.

blank

Yeni yapılan düzenlemeler, ‘tutumlu’ Model Y yerine Model X’in alan ve lüksünü isteyen alıcılar için iyi haber. Ancak, araç üreticleri çip kıtlığının Tesla’nın üretimi üzerindeki etkisinin de altını çiziyor. Erken benimseyenler için geç varışlara ek olarak, yeni alışveriş yapanlar çok uzun gecikmelerle karşılaşacaklar.

Bu yazıdan itibaren bir Model X sipariş ederseniz Temmuz 2022’ye kadar beklemeniz gerekecek; Daha düşük maliyetli Uzun Menzilli varyant için bahar ve Eylül 2022’ye kadar bekleyeceksiniz. Mevcut Model X tasarımını satın almanız ve zamanında teslim almayı beklemeniz çok, çok uzun zaman alabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla, Müşterilere Yenilenmiş Model X Araçlarını Sunmaya Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör