Disney, Marvel’ın 2022′ Çıkacak Tüm Filmlerini Erteledi

blank
Disney, Marvel'ın 2022' Çıkacak Tüm Filmlerini Erteledi

İçerik: Disney, Marvel’ın 2022′ Çıkacak Tüm Filmlerini Erteledi

Disney, Marvel’ın 2022′ Çıkacak Tüm Filmlerini Erteledi:

Disney, birkaç Marvel Sinematik Evreni filminin ertelenmesiyle birlikte film çıkış takvimini değiştirdi. Variety’nin üretimle ilgili bir kartopu etkisinden kaynaklandığını bildirdiği yenilenen program, 2022 ve sonrası için listeyi etkiliyor ve Disney+ filmleri üzerinde zincirleme bir etkisi olacak.

Disney’in 2022 için hazırladığı tüm MCU filmleri daha sonraki bir tarihe ertelendi. Doctor Strange in the Multiverse of Madness 25 Mart için planlanmışrı, ancak şimdi Thor: Love and Thunder’ın eski tarihi olan 6 Mayıs’ı en yakın çıkış tarihi olarak bildirildi. Bir sonraki Thor filmi 8 Temmuz’da gelecek ve sırayla Kara Panter: Wakanda Forever’ı 11 Kasım’a erteleyecek.

Kaptan Marvel’in devamı The Marvels’in çıkış tarihi 17 Şubat 2023 olduğundan, program değişiklikleri gelecek yıl planlanan dört film yerine yalnızca üç Marvel filmi olacağı anlamına geliyor. . Öte yandan, Disney’in 10 Kasım 2023’ten bir hafta önce gizemli bir Marvel filmini piyasaya süreceği öğrenildi.

Bir diğer erteleme ise yeni Indiana Jones filmi için oldu, bir sonraki Indiana Jones filmi 11 ay ertelendi. Harrison Ford’un ikonik arkeolog olarak beşinci görevi için 30 Haziran 2023’e kadar beklemeniz gerekecek. Ford, bu yaz çekimler sırasında sakatlandı, ancak filmin çekimleri tekrar başladı. Bir canlı aksiyon Disney filmi, bir 20th Century filmi ve isimleri belirtilmeyene iki Marvel filmi 2023 programından çıkarıldı.

blank

Dikkat çekici bir şekilde, filmin yıllar içinde kaç kez ertelendiği göz önüne alındığında, Disney, Avatar 2’nin çıkış tarihini değiştirmedi. Hala 16 Aralık 2022 için programda.

Bu değişikliklerin Disney+ üzerinde ne gibi etkileri olacağı henüz belli değil. Disney, 2021’in geri kalanı için, filmleri yayınlanmadan önce özel bir sinema gösterimi yapmayı taahhüt etti, ancak 2022 ve sonrasında işlerin nasıl yürüyeceğini açıklamadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Disney, Marvel’ın 2022′ Çıkacak Tüm Filmlerini Erteledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör