Google Pixel 6, Mesajları Aynı Anda Yabancı Dile Çevirebilecek

blank
Google Pixel 6, Mesajları Aynı Anda Yabancı Dile Çevirebilecek

İçerik: Google Pixel 6, Mesajları Aynı Anda Yabancı Dile Çevirebilecek

Google Pixel 6, Mesajları Aynı Anda Yabancı Dile Çevirebilecek:

Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun özellikleri arasında birçok AI hilesi var ve bunların arasında Canlı Çeviri özelliği de yer alıyor. Google’ın ilk mobil çipi Tensor ile Pixel 6, siz yazarken yazdığınız metni eş zamanlı olarak çevirebilecek. Çeviri, bulut yerine Özel Bilgi İşlem Çekirdeği tarafından gerçekleştirilecek, böylece cihaz yazdıklarınızı neredeyse anında diğer dillere (İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Japonca dahil) dönüştürebilecek.

Telefonlar ayrıca birisinin size gönderdiği mesajları da çevirebilir. Pixel 6, WhatsApp veya Snapchat gibi bir sohbet uygulamasındaki metnin sizin dilinizden farklı bir dilde olduğunu algılayabilir ve bir çeviri sunar.

Bu özellik, anadili farklı olan ve dilinizin tüm nüanslarını anlayamayabilecek dünyanın diğer köşelerinden arkadaşlarla sohbet etmek için kullanışlı olmalıdır. Canlı Çeviri, sınırlı veri ve WiFi bağlantısı olan bir yere seyahat ederken de faydalı olabilir.

blank

Google, Pixel 6 cihazlarındaki Tensor destekli AI özelliklerine büyük önem veriyor. Telefonlar, Canlı Çeviri ile birlikte başka dil algılama özelliklerine ve gelişmiş konuşma tanıma özelliğine sahiptir. ABD’deki binlerce önde gelen şirket için beklemede kalacağınız beklenen süreyi gösteren bir Bekleme Süresi özelliği var. Pixel 6, otomatik çağrı merkezi menülerini ekran arayüzüne de dönüştürebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Pixel 6, Mesajları Aynı Anda Yabancı Dile Çevirebilecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör