Huawei Enjoy 20e’nin Temel Özellikleri Açıklandı

blank
Huawei Enjoy 20e'nin Temel Özellikleri Açıklandı

İçerik: Huawei Enjoy 20e’nin Temel Özellikleri Açıklandı

Huawei Enjoy 20e’nin Temel Özellikleri Açıklandı:

Huawei Enjoy 20e, kısa bir süre sonra piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Huawei’nin Weibo’daki bir gönderisi, Huawei Enjoy 20e’nin önümüzdeki ay piyasaya çıkacağını belirtti. Liste, pil kapasitesi, ekran boyutu ve mevcut yerleşik depolama gibi akıllı telefonun birkaç temel özelliğini açıkladı. Ek olarak liste, Huawei Enjoy 20e’nin piyasaya sürüldükten sonra alacağı tasarım ve renk seçeneklerini de gösteriyor.

Huawei Enjoy 20e’nin Özellikleri
Belirtildiği gibi, Huawei Enjoy 20e resmi çevrimiçi mağaza Vmall’da da yerini aldı. Çevrimiçi mağazada görünen afişler, akıllı telefonun 5.000 mAh pil paketleyeceğini gösteriyor. Akıllı telefonun ayrıca 6,3 inç HD ekrana ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olduğu da görüldü.

blank

Afişler ayrıca yaklaşmakta olan Huawei Enjoy 20e’nin tasarımı da belli oldu. Akıllı telefonun arka panelinin, belirtilmemiş iki lens arasına monte edilmiş LED flaşlı bir çift arka kamera kurulumuna ev sahipliği yaptığı görülüyor. Bununla birlikte, görüntüler arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısını da gösteriyor. Huawei akıllı telefonun görselleri arasında ayrıca arka panelin uzunluğu boyunca uzanan iki kavisli şerit bulunuyor.

Afişlere göre, 6,3 inç HD ekran, üç tarafı kalın çerçevelerle ve daha da kalın bir çentik ile gelecek. Selfie kamerası, su damlası tarzı bir çentiğe yerleştirilmiş olarak gösteriliyor. Akıllı telefonun sağ omurgası, bir ses seviyesi düğmesi ve bir güç düğmesi ile gösterilirken, sol tarafta bir SIM yuvası bulunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei Enjoy 20e’nin Temel Özellikleri Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör