En İyi Telefon Kameralı Sony Xperia 26 Ekim’de Piyasaya Sürülecek

blank
En İyi Telefon Kameralı Sony Xperia 26 Ekim'de Piyasaya Sürülecek

İçerik: En İyi Telefon Kameralı Sony Xperia 26 Ekim’de Piyasaya Sürülecek

En İyi Telefon Kameralı Sony Xperia 26 Ekim’de Piyasaya Sürülecek: Sony’nin Xperia akıllı telefon serisi 26 Ekim’de yeni bir cihazı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni Xperia akıllı telefonun bir “oyun değiştirici” olduğu söyleniyor ve “en iyi akıllı telefon kamerası” olarak lanse ediliyor. Şu an için akıllı telefon hakkında çok fazla bilgi yok. Bu Sony Xperia akıllı telefonun lansmanı, teknik özellikler veya fiyat hakkında hiçbir bilgi sızdırılmadığı için diğer akıllı telefonların lansmanlarından farklı olacak. Sony’nin son akıllı telefonu, Ağustos ayında piyasaya sürülen Xperia 10 III Lite idi.

Sony Xperia (@sonyxperia) resmi hesabından atılan bir tweet, Japon teknoloji devinin resmi YouTube kanalındaki özel bir etkinlik aracılığıyla 26 Ekim’de yeni bir akıllı telefonu piyasaya süreceğini belirtiyor.

Yeni Sony Xperia akıllı telefonun lansman etkinliğinin duyurusu, çeşitli içerik oluşturucuların, fotoğrafçıların ve film yapımcılarını da içeren bir YouTube videosu aracılığıyla yapıldı. Bu kişiler, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 5 II ve Sony Xperia Pro gibi mevcut çeşitli Sony Xperia akıllı telefonlarını övüyor. Ayrıca, videodaki diğer kişiler, yaklaşmakta olan akıllı telefon hakkında herhangi bir bilgi vermeden konuşurken görülüyor. Film yapımcısı Philip Bloom, şimdiye kadar kullandığı “en iyi akıllı telefon kamerası” olduğunu iddia ediyor.

Ağustos ayında Sony, Japonya’da Xperia 10 III Lite’ı piyasaya sürdü. Yeni akıllı telefon, 6 GB RAM ve 64 GB yerleşik depolama ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 690 5G SoC tarafından destekleniyor – microSD kart ile genişletilebilir (1 TB’a kadar). 6 inç full HD+ (1.080×2.520 piksel) OLED ekrana sahip ve üçlü arka kamera kurulumuna sahip. Sony Xperia 10 III Lite, 12 megapiksel geniş açılı sensör, 10 megapiksel ultra geniş açılı lens, 8 megapiksel telefoto lens ve 8 megapiksel ön kamera özelliğine sahip. Telefonda 4.500 mAh pil bulunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: En İyi Telefon Kameralı Sony Xperia 26 Ekim’de Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör