God of War, 14 Ocak’ta PC’ye Geliyor

blank
God of War, 14 Ocak'ta PC'ye Geliyor

İçerik: God of War, 14 Ocak’ta PC’ye Geliyor

God of War, 14 Ocak’ta PC’ye Geliyor:PlayStation 4’te çıkış yaptıktan yaklaşık dört yıl sonra, God of War PC’ye geliyor. Şirket Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Sony’nin 2018’e özel oyununu Steam ve Epic Games Store’da 14 Ocak’ta yayınlayacağını duyurdu.

Gerekli donanıma sahip olmanız koşuluyla, PC bağlantı noktası, God of War’ı kilitsiz bir kare hızında ve gerçek 4K’da oynamanıza izin verecek. Ek olarak, bağlantı noktası hem DualShock 4 hem de DualSense denetleyicilerinin yanı sıra NVIDIA’nın DLSS ve Reflex teknolojilerini de destekleyecek. Bir fare ve klavye ile oynamayı tercih ederseniz, oyun aynı zamanda tuş bağlantılarınızı tamamen özelleştirmenize de izin verecektir.

blank

Son yıllarda Sony, PlayStation’a özel oyunlarını yavaş yavaş PC’ye getirmeye başladı ve daha fazla oyun yayınlamayı planlıyor. God of War, Windows’a sıçrayan oyunlar listesinde Horizon Zero Dawn ve Days Gone’a katılacak. Sürümün zamanlaması, Sony’nin 2022’de çıkması beklenen God of War Ragnarök için heyecan yaratmasına da yardımcı olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: God of War, 14 Ocak’ta PC’ye Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google’dan Oyun Geliştiricilerine Ortaklık Çağrısı

Google’dan Oyun Geliştiricilerine Ortaklık Çağrısı: Her aşamadan oyun girişimcilerinin başvurabileceği Google for Startups – Game …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör