Windows 11 Beta Kullanıcıları Android Uygulamalarını Test Edecek

blank
Windows 11 Beta Kullanıcıları Android Uygulamalarını Test Edecek

İçerik: Windows 11 Beta Kullanıcıları Android Uygulamalarını Test Edecek

Windows 11 Beta Kullanıcıları Android Uygulamalarını Test Edecek:

Uzun süren bekleyişin ardından Microsoft, Windows 11’de Android uygulamalarını deneme şansını kullanıcılara sunacak. Microsoft, Amazon Appstore’u etkinleştiren ve Android uygulamalarını Windows’ta çalıştırmayı destekleyen bir Insider Preview beta yayınladı. İlk testin bir parçası olarak şimdilik yalnızca 50 seçilmiş Android uygulaması mevcut (Kindle uygulaması, Lords Mobile ve Lego Duplo World gibi), ancak Microsoft “önümüzdeki aylarda” daha fazlasını kullanıma sunacağını kullanıcılara bildirdi.

Amaç, daha önce olduğu gibi, Android uygulamalarının Windows 11’e ait olduğunu hissettirmek olarak gözüküyor. Yeni yayınlanan özellikler ile birlikte bilgisayarınızda bulunan Android uygulamalarında çoklu görev yapabilir, bildirimleri kontrol edebilir ve Windows erişilebilirlik özelliklerini kullanabilirsiniz. Fare ve klavye girişi mevcut, ancak birçok uygulama şaşırtıcı bir şekilde dokunmatik ekrandan faydalanacak.

blank

Beta, yalnızca ABD’de AMD, Intel ve Qualcomm yongaları kullanan uyumlu cihazlar için mevcut olacak. Bu, Android uygulamalarının piyasaya sürüldüğünde mevcut olmamasından dolayı hüsrana uğrayanları tatmin etmeyecek. Bu son gelişmelere göre, resmi bir sürümden önce Andrid uygulamalarınızı bilgisayarınızda kullanmanız için bir süre beklemeniz gerekecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Windows 11 Beta Kullanıcıları Android Uygulamalarını Test Edecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör