14 Gün Pil Ömrü Olan Huawei Watch GT 3 Tanıtıldı

blank
14 Gün Pil Ömrü Olan Huawei Watch GT 3 Tanıtıldı

İçerik: 14 Gün Pil Ömrü Olan Huawei Watch GT 3 Tanıtıldı

14 Gün Pil Ömrü Olan Huawei Watch GT 3 Tanıtıldı:

Huawei Watch GT 3 akıllı saat ve Huawei FreeBuds Lipstick, Perşembe günü Avrupa’da Huawei Nova 9 akıllı telefonun yanında piyasaya sürüldü. Huawei Watch GT 3, daha önce Çin’de piyasaya sürülen Huawei Watch 3 serisi akıllı saate çok benziyor, ancak eSIM desteği olmadan geliyor. Huawei Watch GT 3, 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki kadran boyutunda gelecek. Huawei FreeBuds Ruj TWS kulakiçi kulaklıkları, şarj kutusunu bir moda aksesuarı yapmak için yeniden tasarlandı.

Teknik özellikler cephesinde, Huawei Watch GT 3, ultra kavisli 3D camlı AMOLED ekranlara sahip 42 mm ve 46 mm kadranlarla gelecek. Giyilebilir cihazda 32MB RAM ve 4GB dahili depolama alanı bulunacak. Eşleştirilmiş akıllı telefonun sorunsuz çalışması için Android 6 veya üstü ya da iOS 9 veya üstü gerekecek.

Huawei Watch GT 3 46mm modelinin 14 güne kadar, 42mm kadranlı modelinin ise 7 güne kadar dayandığı söyleniyor. Giyilebilir, kablosuz şarjı destekler. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi, Bluetooth ve GPS bulunur. Watch GT 3’teki sensörler arasında ivmeölçer, jiroskop sensörü, jeomanyetik sensör, optik kalp atış hızı okuyucusu, barometrik basınç sensörü ve sıcaklık sensörü bulunuyor.

blank

Huawei Watch GT 3’ün yan tarafında ıslak eller ve eldivenlerle kullanılabilen tamamen dönebilen bir kurma kolu bulunuyor. Tepe, ekrandaki öğeler ve ses ayarları arasında kolayca gezinmeye de yardımcı olacak. Huawei Watch GT 3’te 100’den fazla egzersiz modu, Bluetooth araması, hidrasyon hatırlatıcıları ve SOS uyarıları var. Akıllı saatler ayrıca kullanıcının kalp atış hızını, SpO2’yi, uyku döngüsünü ve stres seviyelerini de izleyebilecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 14 Gün Pil Ömrü Olan Huawei Watch GT 3 Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör