Redmi Watch 2, Büyük Bir AMOLED Ekrana Sahip Olacak

blank
Redmi Watch 2, Büyük Bir AMOLED Ekrana Sahip Olacak

İçerik: Redmi Watch 2, Büyük Bir AMOLED Ekrana Sahip Olacak

Redmi Watch 2, Büyük Bir AMOLED Ekrana Sahip Olacak:

Redmi Watch 2, Weibo’da açıklanan Xiaomi alt markası Redmi, orijinal Redmi Watch’ta bulunana göre daha büyük bir AMOLED ekrana sahip olacak. Yeni Redmi Watch modeli, önümüzdeki hafta Redmi Note 11 serisiyle birlikte piyasaya sürülecek. Akıllı saatin, bağlı bir telefondan gerçek zamanlı bildirimler sağlamanın yanı sıra bir fitness izleme özellikleri sunması bekleniyor. Redmi, geçen yıl Kasım ayında birinci nesil Redmi Watch’ı tanıttı. Bu model, 5ATM suya dayanıklı bir yapıya sahip ve kalp atış hızı izleme ve uyku izleme gibi özellikler ile gelen bir akıllı saat olarak piyasaya sürüldü.

Weibo’da yayınlanan resmi teaser’a göre Redmi Watch 2, 1,6 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Bu, 1,6 inç LCD’ye sahip orijinal Redmi Watch’a göre bir yükseltme olarak gelecek. Yeni modeldeki AMOLED ekranın, önceki modele kıyasla daha derin siyah seviyeleri ve daha iyi kontrast sağlaması bekleniyor. Güç verimliliği söz konusu olduğunda, AMOLED panellerin LCD benzerlerinden daha iyi olduğu düşünüldüğünden, yeni AMOLED ekran pil ömrünün uzamasına da yardımcı olabilir.

blank

Redmi ayrıca, yeni akıllı saatin mevcut Redmi Watch’a göre daha büyük bir ekran-gövde oranıyla sonuçlanacak dar çerçevelerle geleceğini söyledi.

Bu haftanın başlarında Redmi, Redmi Watch 2’nin 28 Ekim Perşembe günü Redmi Note 11 serisiyle birlikte Çin’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Lansman ayrıntılarını gösteren ilk teaser, yeni Redmi Watch modelinde fitness izleme özelliklerini de akıllı saat ile sunacağını gösterdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi Watch 2, Büyük Bir AMOLED Ekrana Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör