Samsung Galaxy A51, Ekim 2021 Güvenlik Yamasını Alıyor

blank
Samsung Galaxy A51, Ekim 2021 Güvenlik Yamasını Alıyor

İçerik: Samsung Galaxy A51, Ekim 2021 Güvenlik Yamasını Alıyor

Samsung Galaxy A51, Ekim 2021 Güvenlik Yamasını Alıyor:

Samsung Galaxy A51 ve Galaxy A31’in Ekim 2021 Android güvenlik yamasını almaya başladığı bildirildi. Güncellemenin kararlılık iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri olduğu söyleniyor. Türkiye’de dahil olmak üzere bazı Asya pazarlarındaki uygun Samsung Galaxy A51 akıllı telefonlar şu anda güncellemeyi alırken, Galaxy A31 güncellemesinin birkaç Latin Amerika bölgesinde yayınlanacağı söylendi. Samsung, Ocak 2020’de Android 10 ile Galaxy A51’i piyasaya sürdü ve telefon bu yılın Mart ayında Android 11’i aldı. Galaxy A31, Haziran 2020’de Android 10 tabanlı One UI 2.1 ile Türkiye’de piyasaya sürüldü.

SamMobile tarafından bildirildiği üzere, Samsung Galaxy A51 güncellemesi A515FXXU5EUJ2 donanım yazılımı sürümüyle birlikte geliyor ve Ekim 2021 Android güvenlik yamasını Hindistan, Nepal, Rusya ve Sri Lanka’daki telefonlara getiriyor. Samsung Galaxy A31 için en son güvenlik güncellemesinin üretici yazılımı sürümünün A315GDXS1CUJ4 olduğu ve Ekim 2021 güvenlik yamasını getirdiği bildirildi. Güncellemenin şu anda Arjantin, Brezilya, Şili, Kolombiya, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Guatemala, Meksika, Panama, Paraguay, Peru ve Uruguay’daki Galaxy A31 cihazları için kullanıma sunulduğu söyleniyor.

blank

İki Samsung Galaxy-A serisi telefon için yapılan güncellemenin, genel hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri dışında 60’tan fazla gizlilik ve güvenlikle ilgili güvenlik açığını giderdiği bildirildi. En son güncelleme, yukarıda belirtilen bölgelerdeki cihazlara otomatik olarak ulaşacaktır. . Samsung Galaxy A51 ve Galaxy A31 kullanıcıları ayrıca Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve kur’a giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilir. Kullanıcılara, güçlü bir Wi-Fi ağına bağlıyken ve şarj olurken telefonlarını güncellemeleri önerilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A51, Ekim 2021 Güvenlik Yamasını Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör