Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Büyük Bir Çentik İçerecek

blank
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Büyük Bir Çentik İçerecek

İçerik: Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Büyük Bir Çentik İçerecek

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Büyük Bir Çentik İçerecek:

Galaxy Tab S7+’dan bile daha büyük bir amiral gemisi Samsung tablet hakkında söylentiler devam ediyor ve şimdi nasıl göründüğü hakkında yeni söylentiler ortalıkta dolanmaya başladı. OnLeaks ve 91Mobiles, Galaxy Tab S8 Ultra’nın görüntüleri olduğunu iddia ettikleri görüntüleri paylaştı. Yeni ekran, ön kamera sistemini bir çentik haline getirerek devasa 14,6 inçlik ekranının etkisini en aza indirecek. Yeni tasarım potansiyel olarak dikkat dağıtıcı, ancak daha da büyük olabilecek geleneksel bir tasarımdan daha iyi.

Yeni tasarım geçmiş modellere oranlar daha fazla radikal değişikliğe sahip olacak. Sızıntı, Galaxy Tab S8 Ultra’nın çift arka kameraya ve S Pen’inizi tutmak için tanıdık manyetik şeride sahip olacağını gösteriyor. Kaynak, görüntülerin “yüzde 100 tamamlanmadığını” iddia etti, bu nedenle bu yazı itibariyle ne kadar doğru olursa olsun tasarımın biraz değişme olasılığı var.

Normal Tab S8 ve S8+ modellerinin çentiği kullanması beklenmiyor. Bunun yerine, ön kamerayı çerçeveye yerleştiren mevcut tasarımların incelikli yenilikleri olabilirler.

blank

Galaxy Tab S8 Ultra’nın tam olarak ne zaman geleceği belli değil. 91Mobiles, Samsung’un tasarımı Kasım veya Aralık’ta piyasaya sürebileceğini tahmin ediyor, ancak çip sıkıntısı bir faktör olmasa bile önemli bir tableti piyasaya sürmek için yılın sonuna kadar beklemek markanın market değerlerini etkileyebilir. Samsung’un Galaxy S22 ile birlikte Tab S8 serisini piyasaya sürebileceği 2022’nin başına kadar beklemesi daha mantıklı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Büyük Bir Çentik İçerecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör