Xiaomi Mi Akıllı Kamera 2 PTZ Piyasaya Sürüldü

blank
Xiaomi Mi Akıllı Kamera 2 PTZ Piyasaya Sürüldü

İçerik: Xiaomi Mi Akıllı Kamera 2 PTZ Piyasaya Sürüldü

Xiaomi Mi Akıllı Kamera 2 PTZ Piyasaya Sürüldü:

Xiaomi Mi Smart Camera 2 PTZ, Çarşamba günü Çin’de piyasaya sürüldü. Akıllı ev ürünü, 2.560×1.440 piksel çözünürlüğe, f/1.4 diyafram lensine ve 3.6mm odak uzaklığına sahip 4 megapiksel sensöre sahip olacak. Xiaomi Mi Smart Camera 2 PTZ ayrıca 2,4 GHz ve 5 GHz bantları için çift bantlı Wi-Fi desteğine sahip. Ayrıca, akıllı kamera 360 derecelik panoramik bir görünüme sahip ve bir akıllı telefon aracılığıyla uzaktan erişilebilir olacak. Ayrıca 5 metreye kadar alma mesafesi ile iki yönlü gerçek zamanlı sesli aramaları da destekliyor.

Xiaomi Mi Smart Camera 2 PTZ, 2.5k (2.5660×1.440 piksel) çözünürlüğe sahip 4 megapiksel sensöre ile çalışıyor. Ayrıca, 3,6 mm odak uzaklığına sahip f/1,4 diyafram açıklığına sahip bir merceğe sahip. Xiaomi’nin akıllı kamerası ayrıca ışık kaybı oranını azaltan 6p lens ile geliyor. Ayrıca, süper düşük ışık sensörleri ve kullanıcının uykusunu rahatsız etmediği söylenen 940nm dahili kızılötesi dolgu ışığı ile çalışacak.

Xiaomi’nin akıllı kamerası, Mi Smart Camera 2 PTZ’nin yatay olarak 360 derece ve dikey olarak 108 derece dönmesini sağlayan Pan-Tilt-Zoom (PTZ) tasarımına sahip. Bu, kullanıcıların kameranın bulunduğu odanın panoramik bir görüntüsünü elde etmelerine yardımcı olacak. Mijia uygulaması aracılığıyla bir akıllı telefon aracılığıyla bağlanan kullanıcıların kameranın önündeki kişilerle konuşabileceği ve bunun tersi de gerçek zamanlı sesli aramaları destekleyecek. Dahili mikrofonlar, net bir ses çıkışı sağlamak için akıllı gürültü azaltma özelliğine de sahip.

blank

Xiaomi Mi Smart Camera 2 PTZ’deki diğer özellikler arasında insan silüetlerini daha hızlı tanıyabilen bir AI-insansı algılama özelliği de bulunuyor. Ayrıca, insan şeklini otomatik olarak algılayıp kilitleyerek yanlış alarm olasılığını azaltacak. Bağlantı seçenekleri arasında çift bantlı Wi-Fi ve Bluetooth bulunuyor.

Güvenlik için, finansal düzeyde veri korumasına sahip olduğu söylenen bir Mijia MJA1 güvenlik yongası alır. Her çip sahibinin, veri iletişiminin ve depolamanın düzgün bir şekilde güvence altına alınmasını sağlayan benzersiz bir özel anahtarı ve sertifikası vardır. Xiaomi Mi Smart Camera 2 PTZ, bir microSD kart kullanarak (256 GB’a kadar) veri depolayabilir. Ayrıca, kullanıcılar ücretsiz, sınırsız bulut depolama alanına sahip olacaklar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi Mi Akıllı Kamera 2 PTZ Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör