Yeni MacBook Pro, Yüksek Güç Modu Sunacak

blank
Yeni MacBook Pro, Yüksek Güç Modu Sunacak

İçerik: Yeni MacBook Pro, Yüksek Güç Modu Sunacak

Yeni MacBook Pro, Yüksek Güç Modu Sunacak:

Yeniden tasarlanan MacBook Pro, doğru yapılandırmaya sahip olmanız koşuluyla düşündüğünüzden daha güçlü olabilir. Apple, Engadget ve MacRumors’a, M1 Max çipli 16 inç MacBook Pro’nun daha önce ima edilen “Yüksek Güç Modu”nu çalıştırabileceğini onayladı. Şirket ayrıntılar konusunda çekingen olsa da, macOS Monterey beta kodu, modun daha fazla fan gürültüsü olasılığı karşılığında zorlu görevler için “performansı optimize edeceğini” söyledi.

M1 Pro ile 14 inç MacBook Pro veya 16 inç sistem satın alırsanız bu sinir bozucu olabilir. Bunun gibi özellikler, doğası gereği güç tüketimini ve ısıyı artırır ve Apple, yeterli pil ve termal boşluk (yani daha büyük bir muhafaza) olduğundan emin olmak isteyebilir. M1 Max ayrıca böyle bir mod için M1 Pro’dan daha uygundur.

blank

Yine de daha üst seviye bir MacBook Pro satın alırsanız, bu özellikle yüksek performanlı işlerde yardımcı olabilir. Birçok profesyonel kullanıcının, hızlı bir video dışa aktarma veya son dakika kod derlemesi gibi ne pahasına olursa olsun performansa ihtiyaç duyduğu anlar olur. Yüksek Güç Modu, çoğu durumda gürültünün tavan yapmasını sağlarken bu görevlerin zamanında tamamlanmasına yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni MacBook Pro, Yüksek Güç Modu Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör