Adobe, Photoshop ve Illustrator’ı Web’e Getiriyor

blank
Adobe, Photoshop ve Illustrator'ı Web'e Getiriyor

İçerik: Adobe, Photoshop ve Illustrator’ı Web’e Getiriyor

Adobe, Photoshop ve Illustrator’ı Web’e Getiriyor:

Adobe, Photoshop ve Illustrator uygulamalarını web’e getirerek “işbirliği için ileriye doğru büyük bir adım” attığını duyurdu. Buradaki fikir, bir web sayfasından karmaşık işler yapmanıza izin vermek değil, ortak çalışanların yorum ve geri bildirim sağlamak için çalışmanızı bir Adobe, Photoshop ve Illustrator uygulamalarını web’e getirerek “işbirliği için ileriye doğru büyük bir adım” attığını duyurdu. Buradaki fikir, bir web sayfasından karmaşık işler yapmanıza izin vermek değil, ortak çalışanların yorum ve geri bildirim sağlamak için çalışmanızı bir tarayıcıdan açıp görüntülemesine izin vermektir tıpkı Google Dokümanında olduğu gibi açıp görüntülemesine izin vermek olacak.

Çalışmalarınızı Adobe’nin Creative Cloud’unda depolamak ve herkesin herhangi bir yerden açmasına izin vermek şu anda mümkün, ancak masaüstü veya iPad uygulamasına sahip olmaları gerekiyor. Adobe, Photoshop veya Illustrator ile artık iş arkadaşlarınız “uygulamaları indirmek zorunda kalmadan veya bir Creative Cloud aboneliğine sahip olmadan doğrudan tarayıcıda inceleyebilir ve yorum ekleyebilir” açıklaması yapıldı. Bu, çalışmanızı doğrudan reklam ajansına veya Adobe ürünlerine ihtiyaç duymayan veya bu ürünleri istemeyen diğer müşterilere gösterebileceğiniz anlamına geliyor.

Adobe, temel işbirliği araçlarının yanı sıra, tam Illustrator veya Photoshop uygulamalarını başlatmak zorunda kalmadan “küçük ince ayarlar ve hızlı düzenlemeler” yapmanıza olanak tanıyan bazı temel tarayıcı düzenleme araçlarının ön izlemesini yapıyor. Bunlara seçim, küçük renk düzeltme ve daha fazlası gibi şeyler dahil.

blank

Adobe’ye göre, Microsoft Teams, Klaxoon ve benzeri uygulamalardan bir sayfa alan Adobe, yaratıcı ekiplerin “içeriği, bağlamı ve insanları tek bir yerde bir araya getirmesini” sağlayan “Yaratıcı Bulut Alanları”nı da piyasaya sürüyor. Bu, esasen proje üyeleri kullanılabilen, belgeleri, görüntüleri ve gerekli olan diğer her şeyi gösteren bir beyaz tahtadır.

Photoshop ve Illustrator çalışmalarını, yorum yapmak ve geri bildirim amacıyla web üzerinden paylaşmaya, yalnızca bugün çıkan uygulamaların en son sürümlerini güncelleyerek başlayabilirsiniz. Temel düzenleme özelliklerini denemek isterseniz, bunlar Photoshop için beta (Creative Cloud uygulaması içinde) veya Illustrator için özel beta olarak mevcuttur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Adobe, Photoshop ve Illustrator’ı Web’e Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör