Apple Music Artık PS5’te Kullanılabilecek

blank
Apple Music Artık PS5'te Kullanılabilecek

İçerik: Apple Music Artık PS5’te Kullanılabilecek

Apple Music Artık PS5’te Kullanılabilecek:

Spotify artık PlayStation 5 sahiplerinin Deathloop, Returnal veya diğer oyunları oynarken müzik akışı sağlayabileceği tek hizmet olmayacak. Bugünden itibaren, dinlemek istediğiniz şarkıları Apple Music’ten de dinleyebileceksiniz.

PS5, Apple Music entegrasyonuna sahip ilk konsol olarak kullanılıyor. Aboneler, hizmetin bir PS5’te 90 milyondan fazla şarkı, çalma listesi, Apple Music Radio ve 4K müzik videosu içeren kitaplığına erişme olanağına sahip. Oyun oynarken oyun kumandasındaki PS düğmesine basarak ve müzik sekmesine giderek oynatmayı kontrol edebiliyorsunuz. Playstation 5 sahipleri ayrıca oynadığı oyun için müzik önerileri de görme şansına sahip. Apple Music uygulaması (Medya bölümünden indirebileceğiniz), müzik videolarını da görüntülemenize izin verecek. Bir video izliyorsanız ve bir oyuna veya başka bir ekrana geçmek için uygulamadan ayrılırsanız, müzik çalmaya devam edecek.

blank

Apple TV geçen yıl PS4 ve PS5’e çıktıktan sonra konsola çıkan ikinci Apple uygulaması oldu. Bu yaz Sony ve Apple, PS5 sahiplerine Apple TV+’a altı ay ücretsiz erişim sunmuştu.

Spotify, 2015’te PS4’e geldiğinden beri PlayStation ekosisteminin bir parçası olarak yerini aldı. Altı yıl sonra, oyuncuların müzik akışı için başka bir seçeneğe sahip olduğunu görmek güzel. Yeni müzik uygulaması PS5 almayı başaran Apple Music aboneleri için güzel bir avantaj olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Music Artık PS5’te Kullanılabilecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör