iOS 15’te SharePlay Nasıl Kullanılır?

blank
iOS 15'te SharePlay Nasıl Kullanılır?

İçerik: iOS 15’te SharePlay Nasıl Kullanılır?

iOS 15’te SharePlay Nasıl Kullanılır?

iOS 15.1 piyasaya sürüldü, bu da nihayet Apple’ın uzun zamandır beklenen SharePlay özelliğini kontrol etmeye başlayabileceğiniz anlamına geliyor. İOS 15 beta’da ne kadar sorunlu olduğunu gördükten sonra, bu hafta Apple ile bir brifing sırasında SharePlay’i kontrol edildi ve deneyim şaşırtıcı derecede düzgün çalıştı. SharePlay şu anda yalnızca küçük bir uygulama koleksiyonuyla çalışsa da, yakında Disney+’a da gelecek ve NBA ve TikTok uygulamaları bugün onu desteklemek için güncellenecek.

Öncelikle, sizin ve arkadaşlarınızın cihazlarınızı iOS 15.1 veya iPadOS 15.1’e güncellediğinizden emin olun. Betada gözlemlendiği gibi, herhangi bir şeyi SharePlay yapabilmeniz için bir FaceTime araması başlatmanız gerekiyor. Bir görüşme yaptığınızda, desteklenen bir uygulamayı açın ve ekranın üst kısmında içeriğinizi yayınlamak isteyip istemediğinizi soran bir uyarı göreceksiniz. Bir oturum başlattığınızda, arayanlarınız ekranın üst kısmında size katılmak için bir kutu açılacak.

blank

Çoğunlukla, Paylaşımda bulunduğunuz herkesin ilgili uygulamaları (yani TikTok, HBO Max, Showtime, Paramount, Apple TV vb.) yüklemesi gerekir. Bazı durumlarda, bir aboneliğe veya en azından bir hesaba sahip olmaları gerekir.

Birlikte bir şov izlerken, görüşmedeki herkes duraklatabilir, ileri atlayabilir veya geri alabilir ve bu, herkesi akışta aynı noktaya getirecektir. Siz bir şey izlerken, FaceTime ekranınızın üstünde resim içinde resim modunda çalışacak ve aramanızda konuşan kişi o kutuda görünecektir. Böylece kolayca SharePlay’i kullanabileceksiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iOS 15’te SharePlay Nasıl Kullanılır?

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör