Assassin’s Creed Infinity Oyunu Ücretsiz Oynanmayacak

blank
Assassin's Creed Infinity Oyunu Ücretsiz Oynanmayacak

İçerik: Assassin’s Creed Infinity Oyunu Ücretsiz Oynanmayacak

Assassin’s Creed Infinity Oyunu Ücretsiz Oynanmayacak:

Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, geliştiricinin son kazanç çağrısı sırasında Assassin’s Creed Infinity’nin oynaması ücretsiz bir çevrimiçi oyun olmayacağını doğruladı. Bloomberg, projenin varlığını ilk kez Temmuz ayında bildirdi ve şirket o zamandan beri bu konudaki ayrıntıları yavaş yavaş paylaştı. Yayın, piyasaya sürüldükten sonra değişebilecek projenin adı olan AC Infinity’nin, temel oyuna sahip olmanızı gerektiren Grand Theft Auto Online’a benzer canlı bir çevrimiçi hizmet olacağını söyledi. Gamespot’a göre Guillemot ayrıca şunları söyledi:

“Bu oyun içinde pek çok anlatı öğesi olacak. Çok yenilikçi bir oyun olacak, ancak oyuncuların diğer tüm Assassin’s Creed oyunlarında zaten sahip olduklarına, sevdikleri tüm öğelere sahip olacak… Yani çok büyük bir oyun olacak. Ancak geçmişte yayınladığımız oyunlarda zaten var olan birçok unsur var.”

Tek bir anlatı hikayesine sahip diğer Assassin’s Creed oyunlarından farklı olarak, Infinity’nin birbirinden farklı hissedecek ve görünecek ancak yine de bir şekilde bağlantılı olacak birden fazla ayarı olacağı bildiriliyor. Bu, Infinity’nin tek bir pakette birkaç oyuna sahip olabileceği anlamına geliyor, ancak bunun uzun süredir hayranlar arasında nasıl yankı uyandıracağı henüz belli değil. Orijinal Bloomberg raporunda ayrıca, lansmanından sonraki aylar ve yıllar içinde genişleyebilecek alanı olan devasa bir çevrimiçi platform olarak adlandırıldı, bu nedenle hizmete yeni içeriklerin kampanyalar veya sezonlar olarak ulaştığını görebiliriz.

blank

Ubisoft kaynaklarını bir araya getirdi ve daha önce ayrı Assassin’s Creed oyunları üzerinde çalışan Montreal ve Quebec ekiplerini Infinity’yi geliştirmek için birleştirdi. Guillemot, hala çok erken aşamalarında olduğunu söyledi ve önceki raporlar, mümkün olan en erken sürümünün 2024’e kadar olmayacağını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Assassin’s Creed Infinity Oyunu Ücretsiz Oynanmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör