Mercedes, 2022’den Sonra Dolby Atmos Ses Sistemine Sahip Olacak

blank
Mercedes, 2022'den Sonra Dolby Atmos Ses Sistemine Sahip Olacak

İçerik: Mercedes, 2022’den Sonra Dolby Atmos Ses Sistemine Sahip Olacak

Mercedes, 2022’den Sonra Dolby Atmos Ses Sistemine Sahip Olacak:

Daha sürükleyici Dolby Atmos’a sahip bir araba istiyorsanız, Lucid Air satın almak zorunda kalmayacaksınız. Mercedes, hem en yeni MBUX arayüzünü (en yeni S-Sınıfı ile tanıtıldı) hem de isteğe bağlı Burmester 3D veya 4D ses sistemini kullanan tüm modellerinde arabalarını Atmos ses sistemiyle donatacak. Araba kullanıyor olsanız da olmasanız da, dikey olarak geliştirilmiş bir ses alanında uyumlu müzik duyacaksınız – Mercedes’in iddia ettiği gibi “canlı bir konser” gibi gelmeyebilir, ancak normal stereo çalmadan bir adım ötede olmalıdır.

4D sistemi, altı tanesi yukarıdan 3D efekti yaratan 31 hoparlör içerir. Diğer dört “kulağa yakın” hoparlör ön koltuklara oturur ve dört koltuğun her birinde iki ses dönüştürücü (aka uyarıcılar) bulunur. 1750 W toplam gücü (18.5 litrelik subwoofer dahil) ekleyin ve ses işlemeden bağımsız olarak büyük olasılıkla mutlu olacaksınız.

blank

Hemen Atmos donanımlı bir araba almayı planlamayın. Format ilk olarak 2022 yazında Mercedes-Maybach’ta ve kısa bir süre sonra S-Serisi’nde sunulacak. Diğer modeller de bunu takip edecek, ancak yakın zamanda Atmos’lu bir A-Serisi satın almayı düşünmek istemeyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mercedes, 2022’den Sonra Dolby Atmos Ses Sistemine Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör