Redmi Note Serisi Küresel Satışlar 240 Milyonu Aştı

blank
Redmi Note Serisi Küresel Satışlar 240 Milyonu Aştı

İçerik: Redmi Note Serisi Küresel Satışlar 240 Milyonu Aştı

Redmi Note Serisi Küresel Satışlar 240 Milyonu Aştı:

Şirket, Redmi Note serisinin dünya çapında 240 milyondan fazla sattığını duyurdu. Bu yılın şubat ayında Xiaomi, Redmi Note serisi akıllı telefonların küresel satışlarının 200 milyon adedi geçtiğini söylemişti. Bu, serinin sadece son yedi ayda 40 milyon adet daha satış elde ettiği anlamına geliyor. İlk Redmi Note serisi telefon, Xiaomi tarafından 2014 yılında piyasaya sürüldü. O zamandan beri, Çinli akıllı telefon üreticisi, Redmi Note 11 serisinin en sonuncusu olmak üzere sürekli olarak yeni telefonları piyasaya sürdü. Ek olarak Xiaomi, bu ayın sonuna kadar 10.000 mağazalık küresel dönüm noktasına ulaşacağını söyledi.

IThome tarafından hazırlanan bir raporda Redmi Genel Müdürü Lu Weibing’e atıfta bulunarak, Redmi Note serisinin küresel satışlarının 240 milyon birimi geçtiğini söyledi. Duyuru, 28 Ekim Perşembe günü Redmi Note 11 serisi lansman etkinliği sırasında yapıldı. Ancak Xiaomi, Redmi Note serisindeki farklı nesil telefonlar için bireysel rakamlar paylaşmadı.

Ayrıca, Weibo’da Lu Weibing, şirketin Ekim ayı sonuna kadar 10.000’den fazla Xiaomi mağazası açacağını duyurdu. 10.000’inci mağaza, Shenzhen Happy Harbour mağazası olacak.

blank

Bu yılın Şubat ayında Xiaomi, Redmi Note serisinin küresel satışlarının 200 milyon birimi aştığını açıklamıştı.

Xiaomi, Perşembe günü Çin’de Redmi Note 11 serisini tanıttı. Yeni seride üç akıllı telefon bulunuyor: Redmi Note 11 5G, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+.

Redmi Note 11 5G, 90Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç full HD ekrana sahip ve bir MediaTek Dimensity 810 SoC tarafından desteklenmekte. 8 GB’a kadar RAM paketler ve 128 GB dahili depolama sunuyor. Redmi Note 11, çift arka kamera kurulumuna sahip ve 33W hızlı şarjı destekleyen 5.000 mAh pil içeriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi Note Serisi Küresel Satışlar 240 Milyonu Aştı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör