Squid Game’in Kripto Parası, 24 Saatte Yüzde 300 Yükseldi

blank
Squid Game'in Kripto Parası, 24 Saatte Yüzde 300 Yükseldi

İçerik: Squid Game’in Kripto Parası, 24 Saatte Yüzde 300 Yükseldi

Squid Game’in Kripto Parası, 24 Saatte Yüzde 300 Yükseldi:

Güney Koreli hayatta kalma drama televizyon dizisi Squid Game, çok kısa sürede özel bir takipçi kazandı. Şovu beğenenlerden biriyseniz ve buna desteğinizi ifade etmek istiyorsanız, artık bunu kripto para birimi kullanarak yapabilirsiniz. Programın çevrimiçi bir sürümü oyuncular tarafından oluşturuldu ve oynamak için Squid kripto para birimini kullanmanız gerekecek. Tüm dünyada ses getiren diziyi insanlar tüm kalbiyle destekliyorlar. Yeni üretilen kripto para, son 24 saat içinde fırladı ve yaklaşık yüzde 300 kar etti.

CoinMarketCap’e göre, kripto bu raporun yazıldığı sırada 13.04 $ seviyesinden işlem görüyordu. Salı günü, mütevazı bir 0,01$ değerindeydi. Cuma günü, yeni kripto para birimi 4 $ değerine ulaştı. Ancak piyasa analiz ajansı, kullanıcıların bu tokeni popüler bir merkezi olmayan borsa olan Pancakeswap’ta satamayacaklarına dair “birden fazla rapor” aldığını söyleyerek bir uyarı yayınladı. “Lütfen kendi durum tespitinizi yapın ve işlem yaparken dikkatli olun!” Kripto, 20 Ekim’de ön satışa başladı.

Distopik dizi, para için ölümcül çocuk oyunları oynamaya zorlanan bir grup nakit sıkıntısı çeken insanın hikayesini anlatıyor. 45.6 milyar wonluk ödülün tehlikede olduğu bir hayatta kalma oyunu. Yüksek bahisler göz önüne alındığında, gösteri viral bir sansasyon haline geldi. Çevrimiçi oyun, Netflix şovunda yer alan altı oyun turunu taklit ediyor. Ancak şirket, “Görünüşe göre ölümcül sonuçlar vermiyoruz!” Oyunda insanlar oynamak ve daha fazla jeton kazanmak için jeton satın alıyor.

Squid teknik incelemesi, ne kadar çok insan katılırsa, ödül havuzunun o kadar büyük olacağını söylüyor. Geliştiriciler, giriş ücretinin yüzde 10’unu alacak ve kalan yüzde 90 kazanana verilecek.

3 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Squid Game’in Kripto Parası, 24 Saatte Yüzde 300 Yükseldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör