Redmi K40S’nin Xiaomi Tarafından İptal Edildiği Bildirildi

blank
Redmi K40S'nin Xiaomi Tarafından İptal Edildiği Bildirildi

İçerik: Redmi K40S’nin Xiaomi Tarafından İptal Edildiği Bildirildi

Redmi K40S’nin Xiaomi Tarafından İptal Edildiği Bildirildi:

Xiaomi’nin Çin pazarında Xiaomi 11T’yi Redmi K40S olarak piyasaya sürdüğü söylendi. Şimdi, yeni sızıntılar, Redmi K50 serisinin Redmi K40S yerine markanın bir sonraki amiral gemisi telefonu olarak piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Redmi K50 serisinin Redmi K30 serisi ve Redmi K40 serisi akıllı telefonlarla uyumlu olarak kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor. Redmi K50 serisinin vanilya Redmi K50, Redmi K50 Pro ve en üst seviye Redmi K50 Pro+’dan oluştuğu bildirildi.

Redmi Genel Müdürü Lu Weibing’in Redmi K40S’nin lansmanını reddettiği ortaya çıktı. MyDrivers’a Redmi K40S olmayacağını ve şirketin Redmi K50 serisi üzerinde çalıştığını doğruladığı bildirildi. Ayrıca, bilinen bir bilgi verici Dijital Sohbet İstasyonu, Weibo’da Redmi K40S’nin Çin sertifika sitelerinde görünmediğini ve bu da akıllı telefonun üretiminin iptal edildiğini gösteriyor.

91Mobiles raporuna göre, iddia edilen Redmi K50 serisi standart Redmi K50, Redmi K50 Pro ve üst düzey Redmi K50 Pro+ modellerini içerecek. Yaklaşan seri, bu yılın sonlarında veya gelecek yılın başlarında Çin’de piyasaya sürülecek. Akıllı telefonların bir ekran içi parmak izi sensörü ile geleceği bildirildi. Rapora göre Redmi K50 serisi altındaki iki akıllı telefon Snapdragon 778G yonga setine sahip olacak. Redmi K50 ve Redmi K50 Pro’nun Snapdragon 870 SoC’ye sahip olduğu tahmin ediliyor. Redmi K50 Pro+ varyantının Snapdragon 898 SoC’yi paketlediği ve 120W hızlı şarj desteği taşıdığı söyleniyor.

Redmi K50’nin 48 megapiksel arka birincil sensöre sahip olduğu bildirilirken, Redmi K50 Pro’nun 50 megapiksel ana sensör sunacağı söylendi. Redmi K50 Pro+, 108 megapiksel birincil arka sensöre sahip olacak. Redmi Pro+ modelinin de 120W hızlı şarj desteği özelliğini kullanıcılara sunacağı bildirildi. Diğer varyantların maksimum 100W hızlı şarj desteği sunduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi K40S’nin Xiaomi Tarafından İptal Edildiği Bildirildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

iPhone’lar Casusluk Cihazı Olarak Kullanılabiliyor Mu?

iPhone’lar Casusluk Cihazı Olarak Kullanılabiliyor Mu? İnternet, iPhone’larda daha önce bilinmeyen bir özelliğin kullanılmasıyla şaşkına …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör