Yeni Oppo A95 ‘in Özellikleri Belli Oldu

blank
Yeni Oppo A95 'in Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Yeni Oppo A95 ‘in Özellikleri Belli Oldu

Yeni Oppo A95 ‘in Özellikleri Belli Oldu:

Oppo A95, akıllı telefonun birkaç tanıtım görseli ve görselinin çevrimiçi olarak ortaya çıkmasıyla piyasaya sürülmeye doğru ilerliyor. Sızan tanıtım görüntüleri, çoğunlukla Oppo A95 hakkında ortaya çıkan tüm söylentiler ve spekülasyonlarla aynı doğrultuda oldu. Yeni sızdırılan görsellerde, selfie kamerası için delikli bir tasarım bulunuyor ve iki renk seçeneğine sahip olacağı düşünülüyor. Oppo’nun yeni A serisi akıllı telefonunun, üçlü kamera kurulumunu barındıran dikdörtgen bir arka kamera modülü taşıdığı görülüyor. Ayrıca Oppo A95’in 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile eşleştirilmiş bir Snapdragon yonga seti ile güçlendirildiği söylendi.

Bir raporda, 91Mobiles, “endüstrinin içinden” bir kaynaktan gelecek olan Oppo A95’in tanıtım resimlerini ve özelliklerini paylaştı. Oppo el cihazının ekranda bir çentik kesmesi olduğu görüldü. Sızan görüntüler, cihazı iki renk seçeneğiyle geleceğini gösteriyor. Bu renkler; Parlayan Yıldızlı Siyah ve Gökkuşağı Gümüşü olacak. Rapora göre, ahize çerçevesiz olarak gelecek. Oppo A95’in arka paneli, LED flaş ve 48 megapiksel ana kamera tarafından yönetilen üçlü kamera modülü ile donatılacak. Rapora göre Oppo A95, kaputun altında 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş bir Snapdragon yonga setine sahip olacak. RAM 5 GB’a kadar genişletilebilir. Ek olarak, Oppo A95’in 33W flaş şarj desteği ile 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olacağı söyleniyor.

blank

Daha önceki bir sızıntı, en yeni A serisi Oppo telefonun Android 11 tabanlı ColorOS 11.1’i kutudan çıktığı haliyle çalıştırabileceğinden bahsediyor. Ayrıca, Oppo A95’in kutuda paketlenmiş kulaklıklarla birlikte 3,5 mm ses jakına sahip olduğu söyleniyor. 4G cep telefonu da bu ay Güneydoğu Asya pazarlarında. Daha önce telefon, CPH2365 model numarasıyla Geekbench kıyaslama sitesinde tespit edildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Oppo A95 ‘in Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör