Ford, Klasik Bir F-100 Kamyonu İle EV Motor Kitini Sergiledi

blank
Ford, Klasik Bir F-100 Kamyonu İle EV Motor Kitini Sergiledi

İçerik: Ford, Klasik Bir F-100 Kamyonu İle EV Motor Kitini Sergiledi

Ford, Klasik Bir F-100 Kamyonu İle EV Motor Kitini Sergiledi. Chevy, satış sonrası EV motorlarında satan tek heyecan verici eski model araba değil. Ford, 1978 dolaylarında kamyoneti şirketin iki yeni Eluminator elektrikli sandıklı motor kitiyle yükselten bir F-100 Eluminator konseptini tanıttı. Mustang Mach-E GT Performance Edition’dan alınan motorlar, F-100’e toplam 480HP ve 634lb/ft tork veriyor.

Kamyon, Mach-E’nin dikey orta yığın dokunmatik ekranı da dahil olmak üzere EV motorlarının ötesinde daha fazla özelleştirmeye sahip. Ayrıca özel alüminyum Forgeline jantlar, JJR Fabrication’dan bir kütük alüminyum çizgi ve MDM Upholstery’den avokado tabaklanmış deri göreceksiniz. Bu klasik bir kamyon gibi görünebilir, ancak bir kamyon gibi tasarlanmamıştır.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu konsepti satın alamazsınız. Bunun yerine Ford, proje arabanız için 3.900 dolarlık Eluminator motorunu satın almanızı tercih ediyor. Otomobil üreticisi nihayetinde piller, kontrolörler ve çekiş invertörleri dahil olmak üzere bir EV güçlendirme için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlamayı umuyor. Yapbozun geri kalanını kendiniz tamamlamak için kaynaklarınız varsa, motoru şu anda satın almak isteyebilirsiniz. Ancak bu, çok sevilen içten yanmalı motorlu otomobilin bir EV nakli yoluyla ikinci bir hayata kavuşabileceği bir geleceğe işaret ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ford, Klasik Bir F-100 Kamyonu İle EV Motor Kitini Sergiledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör