Twitter’dan Instagram Bağlantıları İçin Yeni Güncelleme

blank
Twitter'dan Instagram Bağlantıları İçin Yeni Güncelleme

İçerik: Twitter’dan Instagram Bağlantıları İçin Yeni Güncelleme

Twitter’dan Instagram Bağlantıları İçin Yeni Güncelleme. Artık ne alacağınızı görmek için Twitter’da bir Instagram bağlantısına dokunmanız gerekmiyor. Twitter, resmi uygulamalarında ve web’de Instagram bağlantıları için önizleme kartları sunmaya başladı.

Birisi bir Instagram gönderisini paylaşırsa, o bağlantıya dokunduğunuzda bekleyebileceğiniz görüntünün küçük bir resmini göreceksiniz. Bir fotoğrafın beğenilmeye değer olup olmadığını Twitter zaman tünelinizden ayrılmadan anlayabilirsiniz.

Bu güncelleme, uzun süredir devam eden bir savaşa son veriyor. Instagram’ın Twitter fotoğraf entegrasyonu 2012’de ortadan kalktı ve o zamandan beri her iki sosyal ağ da önizleme kartlarını kullanmak için güçlü bir teşvike sahip olmadı.

Twitter, fotoğrafları doğrudan hizmetine göndermeyi tercih ederken, Instagram’ın mümkün olduğunda platformunu kullanmaya devam etmenizi sağlayacak motivasyonları var. Görünüşe göre bu durumlar şu aşamada pek sorun değil. Karara neyin yol açtığı ise hala belli değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter’dan Instagram Bağlantıları İçin Yeni Güncelleme

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör