5.000 mAh Pil Kapasiteli Moto G51, Piyasaya Sürüldü

blank
5.000 mAh Pil Kapasiteli Moto G51, Piyasaya Sürüldü

İçerik: 5.000 mAh Pil Kapasiteli Moto G51, Piyasaya Sürüldü

5.000 mAh Pil Kapasiteli Moto G51, Piyasaya Sürüldü:

Moto G51, Çarşamba günü Çin pazarında piyasaya sürüldü. Telefon, Qualcomm Snapdragon 480+ SoC tarafından desteklenmekte ve 5.000 mAh pil kapasitesine sahip. Uygun fiyatlı akıllı telefon, üç arka kamera kurulumu ve delikli ekran çentik tasarımı ile piyasaya sürüldü. Arka kameralar, kapsül benzeri bir kamera modülünde tek bir satırda hizalanıyor. Moto G51, büyük bir 6,8 inç IPS LCD ekrana sahip olacak. Bütçe akıllı telefonun diğer uluslararası pazarlarda ne zaman satışa sunulacağı konusunda ise netlik yok.

Spesifikasyonlara gelince, Moto G51, MY UI 2.0 üzerinde çalışıyor ve 120Hz yenileme hızı ve 240Hz dokunmatik örnekleme hızı ile 6.8 inç delikli LCD ekrana sahip. Ekranın tam ortasında kesilmiş bir selfie kamerası bulunuyor. Belirtildiği gibi, telefon, 8GB RAM ile eşleştirilmiş 2.2GHz Qualcomm Snapdragon 480+ sekiz çekirdekli SoC tarafından desteklenmekte. Dahili depolamanın ise 128 GB olduğu söyleniyor.

blank

Kameralara gelince, Moto G51, 50 megapiksel S5JKN1 birincil sensörlü üç adet arka kamera kurulumuna sahiptir. Kurulum ayrıca 8 megapiksel ve ek 2 megapiksel sensör içeriyor. Arka kamera modları, çift görüntülü kayıt, mikro hareketli fotoğrafçılık, spot renkli fotoğrafçılık, makro fotoğrafçılık ve gülen yüz yakalamayı içeriyor.

Moto G51 akıllı telefon, 10W hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh pile sahip olacak. Dolby Atmos’u da desteklediği söyleniyor. Telefonun arkasında bir parmak izi tarayıcısı var. Bağlantı seçenekleri, çift 5G desteğini (SA/ NSA) içerecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 5.000 mAh Pil Kapasiteli Moto G51, Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör