League of Legends’ın Şampiyonu Jinx, Fortnite’a Geldi

blank
League of Legends'ın Şampiyonu Jinx, Fortnite'a Geldi

İçerik: League of Legends’ın Şampiyonu Jinx, Fortnite’a Geldi

League of Legends’ın Şampiyonu Jinx, Fortnite’a Geldi:

Oyun şirketleri oyunlarını daha iyi pazarlamak için sevilen karakterleri birbirlerinin oyunlarına konuk etmeye devam ediyor. Epic Games, League of Legends şampiyonu Jinx’i bugün (4 Kasım) 20.00’de Doğu’da Fortnite’a, 6 Kasım’da Netflix dizisi Arcane’deki çıkışından hemen önce oyunun yeni karakterleri arasına aldı. Jinx, Battle Royale shooter oyununun Item Shop’unda kazma, sprey, Back Bling, lobi müziği ve yükleme ekranları gibi temalı ekipmanlarla birlikte oyuncuların kullanımına sunacak.

Jinx’in Fortnite’a katılması tek yönlü bir ortaklık olmayacak. Riot Games, League of Legends, Runeterra, Teamfight Tactics ve Valorant’ı da Epic Games Store’a getiriyor. Eğer oyunu uzun süredir oynuyorsanız muhtemelen bunun gibi yeni ve özel karakterlerin oyuna katılmasına alışkın olmalısınız ancak dünyayı kasıp kavuran League of Legends oyunundan bir karakter ilk defa kendisi gibi çok sevilen bir oyuna misafir olacak.

blank

Epic, oyun temalı genişletmelerini son aylarda hızlandırmaya başladı. Ekim ayının sonlarında oyuna iki Resident Evil kahramanı ekledi ve önceki güncellemeler ile birlikte God of War, Halo ve Street Fighter gibi karakterleri de karakter kadrosuna kattı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: League of Legends’ın Şampiyonu Jinx, Fortnite’a Geldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör