Realme Yeni Amiral Gemisi Modeli Üzerinde Çalışıyor

blank
Realme Yeni Amiral Gemisi Modeli Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Realme Yeni Amiral Gemisi Modeli Üzerinde Çalışıyor

Realme Yeni Amiral Gemisi Modeli Üzerinde Çalışıyor:

Realme’nin yeni bir amiral gemisi telefon üzerinde çalıştığı tahmin ediliyor. Yakın zamanda Çin’de Realme GT Neo 2T ve Realme Q3s akıllı telefonlarını piyasaya süren Çinli akıllı telefon şirketinin, gelecek yılın başlarında yeni bir premium telefon piyasaya sürmeyi planladığı bildirildi. Çin Mobil Küresel Ortaklar Konferansı’nda Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi, şirketin üst düzey akıllı telefon pazarına gireceğini açıkladı.

Qi’den alıntı yapan ITHome tarafından hazırlanan bir rapor, Realme’den yeni bir amiral gemisi cihazının geldiğini doğruladı. Rapora göre Qi, birinci sınıf bir akıllı telefon teklifi de dahil olmak üzere birkaç üst düzey Realme ürününün önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ancak yaklaşmakta olan amiral gemisinin hiçbir özelliği ve özelliği henüz Realme tarafından paylaşılmadı. Realme, akıllı telefon pazarının premium segmentlerindeki varlığının genişlemesiyle Xiaomi, Oppo ve Vivo’nun rakipleri listesine katılacak.

Realme GT Neo 2T ve Realme Q3’ler, şirket tarafından piyasaya sürülen en son telefonlar. Realme GT Neo 2T, Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 tabanlı olarak çalışıyor. Telefon, 120Hz yenileme hızına sahip 6.43 inç OLED ekran ile geliyor. Özellikler arasında MediaTek Dimensity 1200 yonga seti, 64 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü arka kamera kurulumu ve 65W hızlı şarj destekli 4.500mAh pil bulunuyor.

blank

Realme Q3s, yüzde 90,8 ekran-gövde oranı, yüzde 96 NTSC kapsamı, 144 Hz değişken yenileme hızı ve 600 nit en yüksek parlaklık ile 6,6 inç full HD+ (1,080×2,412 piksel) ekrana sahip. Telefon kaputunun altında bir Qualcomm Snapdragon 778G SoC barındırıyor ve 48 megapiksel birincil sensör içeren üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip. Realme Q3s, 30W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil kapasitesi ile çalışıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Yeni Amiral Gemisi Modeli Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör