Samsung Galaxy Tab A8 Teknik Özellikleri Açıklandı

blank
Samsung Galaxy Tab A8 Teknik Özellikleri Açıklandı

İçerik: Samsung Galaxy Tab A8 Teknik Özellikleri Açıklandı

Samsung Galaxy Tab A8 Teknik Özellikleri Açıklandı:

Samsung Galaxy Tab A8, Geekbench ve Bluetooth SIG sitelerinde görüldü. Söylentilere göre yaklaşan tabletin Wi-Fi ve LTE modellerinde gelmesi bekleniyor. Geekbench, tabletin Unisoc işlemci tarafından desteklenebileceği ve Android 11 yazılımını çalıştırabileceğine dair ipuçlarını listeliyor. Geçmişte sızdırılan görseller, tabletin her tarafında önemli çerçevelere ve tek bir arka kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Samsung Galaxy Tab A8’in 7.040 mAh pil ve 8 megapiksel arka kameraya sahip olması muhtemel gözüküyor.

Geekbench, Samsung Galaxy Tab A8’i iki modelde listeledi – Wi-Fi (SM-X200) ve LTE (SM-X205). Tablet, temel saat hızı 2GHz olan Unisoc T6188 sekiz çekirdekli işlemci tarafından desteklenecek şekilde listelendi. 3GB RAM’e sahip olması ve Android 11’i çalıştırması bekleniyor. Wi-Fi modeli için tek çekirdek puanı 1.704 puan ve çoklu çekirdek puanı 5.256 puan olarak listelendi. LTE modeli ise tek çekirdekte 1.625 puan ve çok çekirdekte 5.285 puana sahip.

SM-X205 model numarası Bluetooth SIG’de de görüldü. Ancak liste, Bluetooth v5 bağlantısı dışında tabletin özellikleri hakkında hiçbir bilgi sunmuyor.

blank

Samsung Galaxy Tab A8’in teknik özellikleri daha önce 91Mobiles tarafından sızdırılmıştı. Tabletin 10.4 inç full HD+ ekrana sahip olabileceği tahmin ediliyor. 8 megapiksel ana arka kameraya sahip olması ve Dolby Atmos’u destekleyen dört hoparlöre sahip olması muhtemel gözüküyor. Tabletin 3,5 mm ses jakına sahip olması ve 7.040 mAh pile sahip olması bekleniyor. Tabletin 246.7×161.8×6.9mm ölçülerinde olması muhtemel (arka kamera çıkıntısı nedeniyle kalınlık 8.7mm’ye kadar çıkabilir). Bahsedildiği gibi, Samsung Galaxy Tab A8’in bir Wi-Fi modeli ve bir LTE modeli olması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Tab A8 Teknik Özellikleri Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör