Hyundai, Konsept Elektrikli Aracını Tanıttı

blank
Hyundai, Konsept Elektrikli Aracını Tanıttı

İçerik: Hyundai, Konsept Elektrikli Aracını Tanıttı

Hyundai, Konsept Elektrikli Aracını Tanıttı:

Hyundai, otomobil üreticisinin bu ayın sonlarında AutoMobility LA fuarında tanıtmayı planladığı yeni tamamen elektrikli SUV Seven’ın tasarımı ile ilgili görüntüleri paylaştı. Şirket, konseptin “Ioniq ailesine gelecek yeni bir SUV modelinin ipuçlarını verdiğini” açıkladı.

blank

Konsept araçlar, önemli değişiklikler olmadan nadiren üretime geçer, bu nedenle yayınlanan görüntülerdeki araç için fazla heveslenmeye gerek yok. Muhtemelen Seven’ın halefi olacak IONIQ 5’in bir dizi led ışık veya salon benzeri bir iç mekan ile geldiğini görmeyeceğiz. Hyundai, iç tasarımın sürdürülebilir ve çevre dostu malzemelerden yapıldığını da paylaştığı görüntülerin yanında açıkladı.

blank

ABD’de Hyundai’nin elektrikli ailesi, yakın zamanda piyasaya sürülen Ioniq 5’in de ekibe katılmasıyla oldukça kuvvetli gözüküyor. Crossover’ın temel modelinde, tek bir şarjla 300 mil yol kat etmesini sağlayan 72,6 kWh’lik bir pil bulunuyor. Hyundai Seven’ı 17 Kasım’da saat 12:55 ET’de tanıtacak. Ardından, 28 Kasım’a kadar LA Auto Show’da sergilenecek ve halka elektrikli arabayı şahsen görme şansı verecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hyundai, Konsept Elektrikli Aracını Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör