Redmi K50, 108 Megapiksel Ana Kameraya Sahip Olacak

blank
Redmi K50, 108 Megapiksel Ana Kameraya Sahip Olacak

İçerik: Redmi K50, 108 Megapiksel Ana Kameraya Sahip Olacak

Redmi K50, 108 Megapiksel Ana Kameraya Sahip Olacak:

Redmi K50 serisi akıllı telefonların, amiral gemisi serisindeki akıllı telefonların temel özelliklerinin çevrimiçi olarak ortaya çıkmasıyla Çin’de piyasaya sürülmeye yaklaştığı bildiriliyor. Yeni akıllı telefonların 108 megapiksel ana sensör ve 67W hızlı şarj desteği taşıdığı söyleniyor. Çinli akıllı telefon üreticisinin yaklaşmakta olan serisinin 2022’nin başlarında piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. Redmi K50 serisi, Redmi K30 ve Redmi K40 serisi akıllı telefonların yerini alacak. Redmi K50 serisinin vanilya Redmi K50, Redmi K50 Pro ve en üst seviye Redmi K50 Pro+’dan oluşması bekleniyor.

Weibo’daki Tipster Digital Chat Station, Xiaomi i11 serisi akıllı telefonun temel özelliklerini yayınladı. Tipster muhtemelen burada yaklaşan Redmi K50 modellerinden bahsediyor. Yayınlanan rapora göre, serideki daha fazla telefondan biri yüksek kaliteli bir ekrana sahip olacak ve Snapdragon 8 serisi amiral gemisi yonga setinden güç alacak. Sözde akıllı telefonun 108 megapiksel ana sensöre ve 67W hızlı şarj desteğine sahip büyük boyutlu bir pile sahip olduğu söyleniyor. Yaklaşan Redmi K50 modellerinin de JBL destekli stereo hoparlörler ve bir X ekseni motoru ile donatılması bekleniyor. Bu özelliklerin Redmi K50 Pro ve K50 Pro+ akıllı telefonlarda görülmesi muhtemel gözüküyor.

Geçmişteki sızıntılar, standart Redmi K50, Redmi K50 Pro ve Redmi K50 Pro+’da bir ekran içi parmak izi sensörünün varlığını açıklamıştı. Redmi K50’nin 48 megapiksel arka birincil sensöre sahip olduğu söylenirken, Redmi K50 Pro’nun 50 megapiksel ana sensör sunacağı da sızdırılan bilgiler arasında. Sızıntılar ayrıca Redmi K50 Pro+ modelinde 108 megapiksel birincil arka sensörün ve 120W hızlı şarj desteğinin varlığını öne sürerken, diğer modellerin maksimum 100W hızlı şarj desteği sunması bekleniyor.

Bu yılın eylül ayında Xiaomi, küresel pazarlarda Xiaomi 11T ve Xiaomi 11T Pro telefonlarını piyasaya sürdü. Xiaomi’nin daha önce Çin pazarında Redmi K40S olarak Xiaomi 11T’yi piyasaya sürdüğü söylendi, ancak Redmi Genel Müdürü Lu Weibing’in Redmi K40S’nin lansmanını iptal ettiğini açıklamıştı. Yine de, Snapdragon 8 serisi amiral gemisi SoC’ye sahip speküle edilen Redmi telefonunun yaklaşmakta olan K50 serisinde bir model olarak piyasaya sürülüp sürülmeyeceği doğrulanmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi K50, 108 Megapiksel Ana Kameraya Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör