Stadia, Arkadaşınızın Oyununa Davetsiz Katılmanıza İzin Verecek

blank
Stadia, Arkadaşınızın Oyununa Davetsiz Katılmanıza İzin Verecek

İçerik: Stadia, Arkadaşınızın Oyununa Davetsiz Katılmanıza İzin Verecek

Stadia, Arkadaşınızın Oyununa Davetsiz Katılmanıza İzin Verecek:

Google, Stadia’ya, çoğu muhtemelen en başından beri mevcut olması gereken, giderek daha fazla kullanışlı olacak bir dizi özellik getiriyor. Tüm iyileştirme çalışmalarına rağmen, mağazaya bir arama fonksiyonu eklemenin bu kadar uzun sürmesi hala gülünç gözükse de, daha fazla oyun için ücretsiz denemelerin gelmesinden kısa bir süre sonra Google, bir arkadaşınızın oyununa davetsiz katılma seçeneği sunacak.

9to5Google tarafından tespit edilen bir destek sayfası, seçeneğin Far Cry 6 da dahil olmak üzere belirli oyunlarda mevcut olduğunu açıkladı. Stadia ayarlarının gizlilik sekmesine giderek bu özelliği aktif hale getirip arkadaşlarınızla bir davet bağlantısı olmadan oyun oynayabileceksiniz. Mevcut Oyun bölümünde, başkalarının çok oyunculu bir oyuna davetsiz olarak katılmasına izin verebileceğiniz Mevcut oyununuza katılın adlı bir seçenek olacak, bunu arkadaşlarınıza, arkadaşlarınıza ve onların arkadaşlarına, tüm oyunculara veya hiç kimseye ayarlayayıp kişisel oyun alanınızı yönetebileceksiniz.

Bu, Stadia’yı diğer oyun platformlarıyla biraz daha uyumlu hale getiren güzel bir güncelleme olarak görülüyor. Birlikte oynamaları biraz daha kolay olacağından, arkadaş gruplarını aynı oyunları almaya teşvik edebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Stadia, Arkadaşınızın Oyununa Davetsiz Katılmanıza İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör