Twitter Artık Hesabınız Olmadan Spaces Dinlemenize İzin Verecek

blank
Twitter Artık Hesabınız Olmadan Spaces Dinlemenize İzin Verecek

İçerik: Twitter Artık Hesabınız Olmadan Spaces Dinlemenize İzin Verecek

Twitter Artık Hesabınız Olmadan Spaces Dinlemenize İzin Verecek:

Twitter Spaces, herkesin doğrudan bağlantılar aracılığıyla Spaces sesini dinlemesine olanak tanıyan yeni bir özellik kazanıyor. En son özellik ile kullanıcılar, Alanlarına doğrudan bağlantıları başkalarıyla paylaşabilir ve davetliler, platformda oturum açmadan Web üzerinden sesli oturuma katılabilirler. Yeni güncelleme ile Twitter hesabı olmayan kişiler de Spaces audio’ya erişebilecek. Ancak sesli yayına katılamayacaklardır. En son işlevsellik, Twitter Alanlarını daha fazla kişiye açacak. Yakın zamanda Spaces, tüm Android ve iOS kullanıcıları için canlı bir sesli oturuma ev sahipliği yapma desteği sunmaya başladı.

Spaces ekibi 5 Kasım Cuma günü yeni güncelleme hakkında tweet attı. Belirtildiği gibi, yeni özellik ile dinleyiciler ve sunucular, Spaces sesli yayınına doğrudan bir bağlantı göndererek daha geniş bir kitleye ulaşabilir. Twitter’da hesabı olmayan kişiler, platforma giriş yapmadan Web versiyonunda da duyabilirler.

Mikro blog platformu, Spaces’a Clubhouse ve Facebook’un Canlı Ses Odalarına rakip olan yeni işlevler ekliyor. Son zamanlarda Spaces, iOS ve Android’deki herkesin kendi sohbet odasını oluşturma özelliğini kullanıma sundu. Başlangıçta, Twitter 2020’nin sonlarında Spaces’ı kullanıma sunmaya başladığında, yalnızca platformda 600’den fazla takipçisi olan kullanıcılar Spaces’ı barındırabilirdi. Takipçi sayısından bağımsız olarak tüm kullanıcılar artık Twitter’da herkese açık ve özel sesli sohbet odaları oluşturabilir. Ayrıca, Spaces aynı anda en fazla 11 hoparlöre sahip olabilir.

Bu yılın Eylül ayında Twitter, Spaces’ı insanların Spaces bittikten sonra bile dinlemelerine olanak sağlamak için kayıt ve tekrar oynatma özellikleriyle güncelledi. Ancak Spaces’taki bazı özellikler şu anda Spaces mobil uygulamalarıyla sınırlıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Artık Hesabınız Olmadan Spaces Dinlemenize İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör