Galaxy S22 Ultra Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

blank
Galaxy S22 Ultra Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

İçerik: Galaxy S22 Ultra Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Galaxy S22 Ultra Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı. Sonuçta Samsung, Galaxy S22 Ultra ile S-Pen’i kullanabilir. Front Page Tech, (görünüşe göre bitmiş) S22 Ultra’nın ilk canlı fotoğrafları olduğunu iddia ettiği fotoğrafları elde etti. Bir S-Pen, kalemi tutmak için bir yuva ve hatta Notes’un önceki versiyonlarını anımsatan daha az yuvarlak bir tasarım var.

Bununla birlikte, önceki 3D işlemelerin aksine, P şeklinde bir kamera çıkıntısı da yok. Samsung’un S-Pen’i yerleştirmek için daha kalın bir tasarıma ihtiyaç duyduğu ve bu sayede lenslerin gövdeyle çok daha aynı hizada olmasını sağladığı bildirildi. Yine de önemli kamera yükseltmelerinden vazgeçmeniz gerekebilir. S22 Ultra’nın yine de 12MP ultra geniş açı, 10MP 3X telefoto kamera ve 10MP 10X telefoto ile birleştirilmiş 108MP ana sensör etrafında döneceği söyleniyor.

Ayrıca FPT’den Jon Prosser, Samsung’un Galaxy S22 ailesi için 18 Şubat’ta piyasaya sürülmeden önce 8 Şubat’ta ön sipariş alacağını iddia etti. Ne kadar güvenilir olurlarsa olsunlar bu tarihler belirsiz olarak değerlendiriliyor(zamanlama bu aşamada kolayca değişebilir).

Sızıntı doğruysa, Samsung’un 2021’de bir Galaxy Note güncellemesini atlama kararını açıklamaya yardımcı oluyor . Şirket, yaz dönemi telefon lansmanlarını Z Fold 3 gibi katlanabilir cihazlar için ayırabilir. Sabırla yeni bir Not bekliyorsanız bu daha geç olabilir, ancak yerleşik S-Pen işlevinden vazgeçmek veya idare etmek zorunda kalmaktan daha iyidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Galaxy S22 Ultra Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör