Galaxy S22 Ultra, S-Pen Özelliği İle Gelecek

blank
Galaxy S22 Ultra, S-Pen Özelliği İle Gelecek

İçerik: Galaxy S22 Ultra, S-Pen Özelliği İle Gelecek

Galaxy S22 Ultra, S-Pen Özelliği İle Gelecek:

Samsung, Galaxy S22 Ultra ile S-Pen’i S serisine geri getirmeyi planlıyor olabilir. Front Page Tech, S22 Ultra’nın ilk canlı fotoğrafları olduğunu iddia ettiği fotoğrafları internete sızdırdı. Bir S-Pen, kalemi tutmak için bir yuva ve hatta Notes’un geçmişini anımsatan daha az yuvarlak bir tasarıma sahip olduğu görülen telefonun S-Pen ile gelmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, önceki 3D renderlerden farklı olarak telefonda P şeklinde bir kamera çıkıntısı bulunmuyor. Samsung’un S-Pen’i yerleştirmek için daha kalın bir tasarıma ihtiyacı olduğu ve lenslerin gövdeyle çok daha aynı hizada olmasını sağladığı duyurulmuştu. Yine de önemli kamera yükseltmelerinden vazgeçmeniz gerekebilir. S22 Ultra’nın, 12MP ultra geniş atıcı, 10MP 3X telefoto kamera ve 10MP 10X telefoto ile birleştirilmiş 108MP ana sensör etrafında döneceği iddia ediliyor.

blank

Ayrı bir gelişmede, FPT’den Jon Prosser, Samsung’un Galaxy S22 ailesi için 18 Şubat’ta piyasaya sürülmeden önce 8 Şubat’ta ön sipariş alacağını iddia etti. Ne kadar güvenilir olurlarsa olsunlar bu tarihler belirsiz olarak değerlendiriliyor, ancak S21’in Ocak ayındaki çıkışının bir trendin başlangıcından daha çok bir kerelik olduğunu ima ediyorlar.

Sızıntı doğruysa, Samsung’un 2021’de bir Galaxy Note güncellemesini atlama kararını açıklamaya yardımcı oluyor. Şirket, Note’u Galaxy S serisine taşımak kadar ‘öldürmüyordu’. Şirket, yazlık telefon lansmanlarını Z Fold 3 gibi katlanabilir cihazlar için ayırabilir. Sabırla yeni bir Not bekliyorsanız bu bir güçlük olabilir, ancak yerleşik S-Pen işlevinden vazgeçmek veya yerleşmek zorunda kalmazsınız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Galaxy S22 Ultra, S-Pen Özelliği İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör