Grand Theft Auto’nun Yeniden Düzenlenmiş Görüntüleri Sızdırıldı

blank
Grand Theft Auto'nun Yeniden Düzenlenmiş Görüntüleri Sızdırıldı

İçerik: Grand Theft Auto’nun Yeniden Düzenlenmiş Görüntüleri Sızdırıldı

Grand Theft Auto’nun Yeniden Düzenlenmiş Görüntüleri Sızdırıldı. Rockstar’ın PS2 dönemindeki Grand Theft Auto üçlemesinin yakında çıkacak olan yenilenmiş oyun görüntüleri, oyun görüntüleri ilk kopyalardan yüklendikten sonra çevrimiçi olarak yayınlandı. VGC, aralarında Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın bir saatten fazla görüntüsünü gösteren üç YouTube videosunu ve bir Reddit gönderisini bir araya getirdi.

Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition’ın yayınlanmasına sadece bir gün olmasına rağmen, Rockstar, yeniden düzenlenen oyunlardan önemli bir oynanış görüntüsü paylaşmadı. Geçen ay yayınlanan bir fragman, Rockstar’ın neredeyse yirmi yıllık üçleme için vaat ettiği oyun geliştirmelerinden ziyade neredeyse yalnızca üç oyundan ara sahnelere odaklandı.

Ancak sızdırılan bu görüntüler, bu yenilenmiş oyunları gerçekte nasıl oynayacağına dair çok daha iyi bir fikir veriyor. Daha sonraki GTA oyunlarından miras aldıkları oyunların yeni silah seçim çarkı kullanıcı arayüzünü sergiliyorlar ve Grand Theft Auto V’den ilham alan kontrollerin pratikte gerçekte nasıl çalıştığı hakkında bir fikir veriyorlar. Vice City kliplerinden biri, oyuncunun bir hile kodunu etkinleştirirken ve bir tank kullanırken görüntülerini içeriyor gibi görünüyor.

Diğer vaat edilen geliştirmeler arasında elden geçirilmiş grafikler, oyunların mini haritaları aracılığıyla daha iyi gezinme ve sırasıyla Xbox ve PlayStation’daki Başarılar ve Kupalar gibi modern yaşam kalitesi özellikleri yer alıyor. Switch’te oyun, hareket kontrollü nişan alma ve dokunmatik ekran kontrollerine sahip olacak ve PC’de oyunlar Nvidia’nın DLSS teknolojisi ile uyumlu olacak.

Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition resmi olarak yarın 11 Kasım’da dijital olarak Rockstar Games aracılığıyla piyasaya sürülecek ve Nintendo Switch, PlayStation 4 ve 5, Xbox One ve daha yeni Series X/S konsolları ve PC için geçerli olacak. 7 Aralık’ta fiziksel bir sürüm geliyor, iOS ve Android sürümleri ise gelecek yılın ilk yarısında çıkıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Grand Theft Auto’nun Yeniden Düzenlenmiş Görüntüleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör