Moto G71’in Temel Özellikleri Belli Oldu

blank
Moto G71'in Temel Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Moto G71’in Temel Özellikleri Belli Oldu

Moto G71’in Temel Özellikleri Belli Oldu:

Motorola Moto G71 teknik özellikleri ve resimlerinin bir sertifika listesi aracılığıyla sızdırıldığı iddia ediliyor. Bir teknoloji yazarı tarafından paylaşılan listeye göre, akıllı telefon bir gizli kameralı ekran ve üçlü arka kamera kurulumu ile donatılacak. Telefonun full HD+ ekrana sahip olduğu ve 4.700 mAh pil içerdiği söyleniyor. Motorola akıllı telefon daha önce ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) sertifikasyon web sitesinde görülmüştü. Telefonun 5G ve NFC bağlantısına sahip olduğu iddia ediliyor. Şu anda Lenovo’nun sahip olduğu şirketten Moto G71 hakkında bir haber yok.

WHYLAB tarafından Weibo’da yayınlanan bir gönderiye göre, söylentiye göre Moto G71 TENAA’da XT2169-2 (çevrilmiş) model numarasıyla göründü. Tipster, iddia edilen akıllı telefonun 6,4 inç full HD+ (1,080×2,400 piksel) OLED panel ile geleceğini söylüyor. Telefonun 4.700 mAh pil içerdiği ve bağlantı seçeneklerinden biri olarak 3,5 mm bağlantı noktasına sahip olduğu tahmin ediliyor. İşlemci gücü söz konusu olduğunda, Motorola akıllı telefonun 2.2GHz’de saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir SoC ile donatılmış olarak gelmesi bekleniyor. Bu SoC’nin, Moto G51’e de güç sağlayan bir Qualcomm Snapdragon 480+ yongası olması mümkündür, ancak bu yalnızca bir tahmin olarak kalıyor.

Geçen ay Moto G71, ABD FCC web sitesinde görülmiştü. Akıllı telefonun 5G ve NFC bağlantı seçenekleriyle geleceği de ima edildi. Bu arada, FCC, Moto G71’in bir çeşidi olabilecek XT2169-1 model numarasına sahip bir Motorola akıllı telefonu listeliyor. 5G bağlantısının olduğu iddiası, telefonun gerçekten bir Qualcomm Snapdragon 480+ yonga seti ile gelebileceğini de ima ediyor. Moto G71’in 8,4 mm kalınlığa ve 180 gram ağırlığa sahip olduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto G71’in Temel Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör