Oppo A55s’in Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı

blank
Oppo A55s'in Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı

İçerik: Oppo A55s’in Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı

Oppo A55s’in Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı:

Oppo A55’in piyasaya sürüldüğü henüz Çinli akıllı telefon üreticisi tarafından resmi olarak onaylanmadı, ancak öncesinde akıllı telefonun birkaç görseli çevrimiçi olarak sızdırıldı ve ahizenin olası tasarımına ve özelliklerine bir bakış sunuyor. Oppo A55s’in çizimleri, selfie kamerası için delikli bir tasarım gösteriyor ve iki renk seçeneği sunuyor. Oppo’nun yeni A serisi akıllı telefonunun arka tarafında çift kamera ünitesi taşıdığı görülüyor. Oppo A55s muhtemelen bir bütçe teklifi olarak piyasaya sürülecek ve kimlik doğrulama için yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya sahip olmayacak.

Bir raporda 91Mobiles, Oppo A55s’in görüntülerini paylaşarak ince kasa faktörünü sergiledi. Belirtildiği gibi, yaklaşmakta olan Oppo telefonu, selfie atıcıyı barındırmak için delik delme tasarımıyla görülüyor. Üst çerçeve bir mikrofona sahip ve sağ tarafta bir güç düğmesi bulunuyor. Renderler, sol omurgaya yerleştirilmiş hacim rocker’larını gösteriyor. Optik için, Oppo A55s, LED flaşla birlikte çift sensör içeren dikdörtgen bir arka kamera modülü taşıyor. Telefonun siyah ve yeşil renklerde geleceği söyleniyor.

blank

Oppo A55s kısa süre önce Geekbench ve Bluetooth SIG dahil olmak üzere birçok sertifika web sitesinde göründü ve bazı temel özelliklerini paylaştı. CPH2309 model numaralı Geekbench kıyaslama sitesinde tespit edildi ve liste, Oppo A serisi akıllı telefonun Android 11’de çalışabileceğini söyledi. Oppo A55s, 4 GB RAM ile birlikte bir sekiz çekirdekli Qualcomm yonga setine sahip olacak şekilde listelendi. Ahize, Bluetooth SIG sitesinde A102OP ve CPH2309 olmak üzere iki model numarasıyla tespit edildi. Listeye göre Oppo A55s, Bluetooth v5.1 ile gelecek. Bluetooth SIG listesi ayrıca dört 5G bandı (n3/28/77/78) için destek özelliğine sahip. Ayrıca yaklaşmakta olan telefonun 4.000 mAh pil ve 18W hızlı şarj desteği ile geleceği söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo A55s’in Özellikleri Lansmandan Önce Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör