Suzuki GSX-S1000GT Türkiye’de Satışa Sunuluyor

blank
Suzuki GSX-S1000GT Türkiye'de Satışa Sunuluyor

İçerik: Suzuki GSX-S1000GT Türkiye’de Satışa Sunuluyor

Suzuki GSX-S1000GT Türkiye’de Satışa Sunuluyor:

Suzuki, motosiklet ürün gamının en performanslı serisi olan GSX ailesine bir yenisini daha ekledi. Yenilenerek Türkiye pazarına giren ailenin güçlü üyesi GSX-S1000’in ardından yepyeni bir yapıya sahip sport-touring versiyonu şimdi Türkiye’de! Yepyeni GSX-S1000GT, hakim 999 cc motor hacminin yarattığı performansı birleştirerek GT (Grand Tourer) unvanına yakışır bir spor touring deneyimi sunuyor. 2015’de lansmanı yapılan GSX-S152F’nin kusursuz evrimi ile yepyeni bir model olarak doğan 1000 PS güce sahip yeni GSX-S1000GT, Türkiye’de 229.900 TL fiyatla Doğan Trend Otomotiv, Suzuki’nin ülkemizdeki distribütörü.

blank

Japon üretici Suzuki, GSX ailesini ilk kez genişletmeye devam ediyor. Ailenin çıplak versiyonunu kısa süre önce ülkemizde lanse eden Suzuki, şimdi de uzun mesafelerin güçlü ustası olmaya hazırlanan GSX-S1000GT’yi 229.000 TL fiyat etiketi ile Türkiye pazarına sundu.

Güç ve konfor bir arada Supersport’tan çıplağa kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan GSX ailesinin en yeni üyesi GSX-S1000GT, uzun yol ve arka sürüş konforunu da üst düzeyde sunmak üzere tasarlandı. güçlü ve sportif motoru olarak. 1000 yılında piyasaya sürülen GSX-S2015F versiyonunun yenilenmesinin çok ötesinde bir evrimle doğan yeni model, Suzuki serisindeki rolünü gerçek bir grand tourer olarak tanımlıyor. Suzuki GT, performans, çeviklik, yüksek hız dengesi, konfor, kontrol edilebilirlik, bağlanabilirlik ve göz alıcı tasarımın mükemmel karışımını bir araya getirerek sürücülerin ‘GT’ mücevherlerine layık bulacağı birinci sınıf bir spor tur deneyimi sunuyor.

blank

Güçlü ve sportif bir motosiklete sahip olmanın avantajlarını üstün konforuyla birleştiren GSX-S1000GT, otoyol hızlarında bile hem sürücü hem de arka koruma için konforlu ve heyecan verici bir yolculuk sunuyor. Modern bağlantı özelliklerinin rahatlığını ve sürücünün taşımak istediği tüm ekipmanları taşıma imkanı sunan model, opsiyonel yan çanta aksesuar seti sayesinde uzun yolculuklarda eşya taşımayı kolaylaştıran bir yapıya da sahip.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Suzuki GSX-S1000GT Türkiye’de Satışa Sunuluyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör