Yeni Moto G31’in Özellikleri Sızdırıldı

blank
Yeni Moto G31'in Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Yeni Moto G31’in Özellikleri Sızdırıldı

Yeni Moto G31’in Özellikleri Sızdırıldı:

Motorola Moto G31’in ekranı ve üçlü arka kamera kurulumunu gösteren görüntüler çevrimiçi olarak sızdırıldı. Bir rapora göre, uygun bütçeli akıllı telefonun iki renk seçeneğiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor ve arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörü ile gelme ihtimali bulunuyor. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Moto G30’un halefi olması beklenen Motorola telefonunun özellikleri, geçen ay bir haberci tarafından paylaşılmıştı. Telefon ayrıca Tayvan’daki bir Ulusal İletişim Komisyonu (NCC) listesinde de görüldü.

Endüstri kaynaklarına atıfta bulunan 91Mobiles, Moto G31’in Siyah ve Mavi renk seçenekleriyle piyasaya çıkacağını bildirdi. Yayın, aynı renk gruplarını gösteren birkaç görüntü de paylaştı. Ancak, NCC listesi Motorola’nın ahizeyi Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle piyasaya sürebileceğini öne sürdü. Ayrıca sızdırılan bilgiler Moto G31’in XT2173-2 model numarasına sahip olduğunu gösteriyor.

blank

Tasarım söz konusu olduğunda, 91Mobiles tarafından paylaşılan görseller, telefonun selfie kamerası için merkeze hizalanmış bir delgeç yuvasına sahip olduğunu gösteriyor. Güç düğmesi, ses düzeyi rocker ve özel bir Google Asistan düğmesi sağ sırtta. Moto G31, üçlü arka kamera kurulumu ile görülüyor ve modül üzerinde “50MP” yazısı yer alıyor.

Bu ayrıntılar, tipster Anthony tarafından paylaşılan bir görüntü ile uyumludur. Resimde Gümüş renkli bir akıllı telefon gösterilmektedir. Görseldeki akıllı telefon, “50MP” ve “Quad Pixel” metinli aynı kamera modülüne ve 91Mobiles tarafından paylaşılan renderlerde gösterildiği gibi benzer bir düğme yerleşimine sahip. “50MP” ve “Quad Pixel” metni, Moto G31’in 50 megapiksel birincil kamerayla gelebileceğini ima ediyor. Anthony’ye göre, telefon 10W hızlı şarj desteği, parmak izi tarayıcı ile 5.000 mAh pil kapasitesi ile gelecek.

blank

Moto G31’in ayrıca Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) ve Wi-Fi Alliance web sitelerinde 5.000 mAh bataryaya işaret ettiği bildirildi. Ayrıca telefon, 6,4 inç full HD+ OLED ekrana, üstte 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasına ve USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Moto G31’in Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör