430W Ses Çıkışlı Xiaomi Soundbar 3.1ch Tanıtıldı

blank
430W Ses Çıkışlı Xiaomi Soundbar 3.1ch Tanıtıldı

İçerik: 430W Ses Çıkışlı Xiaomi Soundbar 3.1ch Tanıtıldı

430W Ses Çıkışlı Xiaomi Soundbar 3.1ch Tanıtıldı:

Xiaomi Soundbar 3.1ch küresel pazar için duyuruldu. Lansmandan önce şirket, soundbar’ın bazı temel özelliklerini ortaya çıkarmak için Twitter’dan açıklamalar yaptı. Çinli akıllı telefon devinin en yeni ses cihazı, tek dokunuşla NFC eşleştirme desteğine ve 430W maksimum çıkışa sahip olacak. Xiaomi Soundbar 3.1ch, Dolby Atmos desteği sunacak ve kablosuz bir subwoofer’a da sahip olacak. Marka, Mi Soundbar’ı 2019’da Hindistan’da piyasaya sürmüştü, ancak bu sefer Xiaomi’nin Soundbar 3.1ch’i küresel pazar için tasarladı.

Xiaomi, birkaç tweet ile yeni Xiaomi Soundbar 3.1ch’nin geldiğini duyurdu. Şirketin paylaştığı görseller de tasarıma bir bakış sunuyor. Xiaomi Soundbar 3.1ch, Siyah renkte satışa sunulacak. Belirtildiği gibi, tek dokunuşla NFC eşleştirme desteği ile birlikte gelecek. Cihazın ön tarafında akıllı bir LED ekran bulunacak; Xiaomi Soundbar 3.1ch’nin üstünde bir güç düğmesi ve ses düğmeleri ile bağlantı geçişleri görülebilir.

Xiaomi Soundbar 3.1ch, Dolby ses ve DTS Virtual:X ses ile gelecek. Ana ünite ile birlikte bir kablosuz subwoofer’a sahip olacak. Ek olarak, ses çubuğu 430W maksimum çıkış sunacak. Xiaomi Mi Soundbar gibi bir duvara montaj seçeneği ile gelmesi bekleniyor. Ancak Xiaomi, henüz Xiaomi Soundbar 3.1ch’nin lansman tarihini, fiyatlandırmasını, kullanılabilirlik ayrıntılarını ve diğer özelliklerini açıklamadı.

Xiaomi Soundbar 3.1ch iki adet 20 mm dome hoparlöre ve iki adet 2,5 inç woofer’a sahip. Bütçe soundbar, ünitenin 83 cm uzunluğuna yayılmış sekiz sürücüye sahiptir. Buna iki tweeter, iki geniş aralıklı sürücü ve iyi bas sağlamak için dört pasif radyatör dahil.

Mi Soundbar, Bluetooth 4.2’yi destekliyor ve fiziksel girişleri, optik ve koaksiyel S/PDIF, stereo RCA giriş konektörleri ve 3,5 mm’lik bir soket içeriyor. Soundbar, 50-25.000 Hz’lik bir frekans yanıt aralığı sunacak. Xiaomi Mi Soundbar uzaktan kumanda olmadan piyasaya sürüldü, bu nedenle şirketin yaklaşmakta olan Xiaomi Soundbar 3.1ch ile bir uzaktan kumanda sağlayıp sağlayamayacağı belli değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 430W Ses Çıkışlı Xiaomi Soundbar 3.1ch Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör