Google Pixel 6’ya Nabız Takip Özelliği Geliyor

blank
Google Pixel 6'ya Nabız Takip Özelliği Geliyor

İçerik: Google Pixel 6’ya Nabız Takip Özelliği Geliyor

Google Pixel 6’ya Nabız Takip Özelliği Geliyor:

Google’ın, Google Fit uygulaması aracılığıyla Pixel 6’ya kalp atış hızı izleme ve solunum izleme özelliklerini getirdiği bildirildi. Bu özellikler bir süredir Pixel 5 ve Pixel 4a’da mevcuttu ve şimdi Pixel 6 sahiplerinin de bunlardan yararlanabileceği açıklandı. Uygulamanın henüz “Erken erişim” aşamasının dışında olduğu söyleniyor, bu da geniş bir sunumun devam ettiği anlamına geliyor. Ayrıca, birkaç Pixel 6 kullanıcısı, en son Google Fotoğraflar güncellemesinden sonra Magic Eraser aracının kaldırıldığını bildirildi. Yine, güncelleme sunumu durdurulduğu için bu yalnızca birkaç kullanıcıyı etkilemiş görünüyor.

9to5Google, Google Pixel 6 birimlerinin artık Google Fit uygulaması aracılığıyla kalp atış hızı ve solunum izleme özellikleri aldığını bildiriyor. Uygulama, kalp atış hızını ve solunum hızını ölçmek için telefonun kamerasını kullanacak. Google’ın bu özelliğin “tıbbi kullanım için olmadığı” ve “ince ayar yapıldığı ve kaldırılabileceği” konusunda uyardığı bildirildi. Rapor, kalp atış hızı izleme özelliğini test ederken, sonuçlarının doğru olduğunu ve “iyi aydınlatılmış bir alanda” bir Fitbit izleyici ve bir Pixel 5 ile eşleşebiliyor.

blank

Google Fit’te Pixel 6 kullanıcıları, Gözat > Hayati Değerler’e giderek özelliği alıp almadıklarını kontrol edebilir. İki kart, Ana Sayfa sekmesinin altında görünecektir.

Ayrıca, bazı Pixel 6 kullanıcıları, en son Google Fotoğraflar uygulaması güncellemesinden sonra Sihirli Silgi aracının kaldırıldığını bildiriyor. Bu özellik, kullanıcıların istenmeyen nesneleri fotoğraflardan kaldırmasını sağlar. Ancak Android Central’a göre, Google Fotoğraflar uygulamasının 5.67 sürümü, birkaç Pixel 6 kullanıcısı için kullanışlı özelliği kaldırmıştır. Bu güncellemenin kullanıma sunulmasının durdurulduğu ve Google Fotoğraflar uygulamasını güncellememiş olanların Pixel 6’larında Sihirli Silgi aracını kullanmaya devam edebilecekleri bildirildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Pixel 6’ya Nabız Takip Özelliği Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör