Oppo Reno 6, Üçlü Arka Kamera Kurulumuyla Gelecek

blank
Oppo Reno 6, Üçlü Arka Kamera Kurulumuyla Gelecek

İçerik: Oppo Reno 6, Üçlü Arka Kamera Kurulumuyla Gelecek

Oppo Reno 6, Üçlü Arka Kamera Kurulumuyla Gelecek:

Oppo Reno 6 Lite iddia edilen görseller,teknoloji haberleri yapan bir web sitesi tarafından paylaşıldı. Görüntüler, delik delme ekranlı bir akıllı telefonu ve üçlü arka AI kamera kurulumunu gösteriyor. Birkaç gün önce başka bir ipucu veren, bunun Avrupa pazarı için bir reklam olduğunu iddia eden bir video paylaştı. Ayrıca kamera özelliklerinin yanı sıra birkaç teknik özellik de listeledi. Söylentilere göre Oppo telefon, genişletilmiş RAM özelliği, Reno Glow tasarımı ve 33W hızlı şarj desteği ile gelebilir.

Tipster Evan Blass tarafından paylaşılan görüntülere göre, Oppo Reno 6 Lite’ın kamera deliği sol üst köşede yer alan delikli bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Yan tarafta ince çerçeveler ve söylentilere göre Oppo telefonunda kalın bir çerçeve bulunuyor. Üçlü arka kamera kurulumu var ve kamera modülü 48 megapiksel birincil sensöre işaret ediyor.

İddia edilen kamera detaylarının yanı sıra bir video ve Oppo Reno 6 Lite’ın diğer özellikleri de sudhanshu Ambhore tarafından paylaşıldı. Videonun Avrupa pazarı için bir reklam olduğunu söylüyor. Akıllı telefonun full HD+ AMOLED ekran ve ekran içi parmak izi sensörü ile geleceğini iddia ediyor. Kaputun altında, akıllı telefonun 6GB RAM + sanal 5GB RAM ve 128GB dahili depolama ile eşleştirilebilen bir Qualcomm Snapdragon SoC ile donatıldığı söyleniyor.

blank

Kamera detaylarına gelince, Oppo Reno 6 Lite’ın 48 megapiksel ana sensör ile birlikte geniş açılı lens ile eşleştirilmiş 2 megapiksel sensör ve makro lensli 2 megapiksel sensör ile geldiği söyleniyor. Kamera özellikleri arasında Gece Portresi ve AI Sahne Geliştirme bulunur. Telefon, 33W hızlı şarj teknolojisine sahip 5.000 mAh pil içerebilir. Akıllı telefonun, ekranda aynı anda birden fazla uygulama işlemine izin verdiği söylenen FlexDrop özelliği ile geldiği iddia ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo Reno 6, Üçlü Arka Kamera Kurulumuyla Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör