Rockstar, Restore Edilmiş GTA Üçlemesini PC’ye Sunacak

blank
Rockstar, Restore Edilmiş GTA Üçlemesini PC'ye Sunacak

İçerik: Rockstar, Restore Edilmiş GTA Üçlemesini PC’ye Sunacak

Rockstar, Restore Edilmiş GTA Üçlemesini PC’ye Sunacak: Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition’ın PC versiyonu şu anda bazı ciddi sorunlar yaşıyor gibi görünüyor. GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın yeniden düzenlenmiş bir koleksiyonu olan paket Perşembe günü piyasaya sürüldü. Ancak, oyunun piyasaya sürülmesinin hemen ardından Rockstar Games web sitesinde “bu oyun şu anda ülkenizde veya bölgenizde mevcut değil” uyarısını vermeye başladı. Konsol oyuncuları hala Xbox, PlayStation ve Switch dijital mağazalarından oyunu satın alabilir.

Kotaku’ya göre, oyun serisini PC’de satın alanlar oyunu şu anda oynayamıyorlar. Rockstar, koleksiyon gelmeden önce üç oyunun eski sürümlerini PC vitrinlerinden kaldırmıştı.

Yayıncının sıkıntılarına ek olarak, Rockstar Launcher yaklaşık 24 saat “bakım nedeniyle” hizmet dışı kaldı. Rockstar en dikkate değer oyunlarından bazılarının yeni bir koleksiyonunu piyasaya sürdüğünde harika bir görünüm değil. Bu, Rockstar’ın Grand Theft Auto Online ve Red Dead Online gibi PC oyunlarının kullanılamadığı anlamına geliyor. Mağaza, bulut hizmetleri, indirmeler ve kimlik doğrulama sistemleri de çalışmıyor.

blank

Rockstar, Cuma sabahı erken saatlerde Twitter’da, “Rockstar Games Launcher ve desteklenen oyunlar için hizmetleri geri yüklemeye devam ederken gösterdiğiniz sabır ve anlayışınız için teşekkür ederiz.” dedi.

Bazı hayranlar, hataların ekran görüntüleri ve ortaya çıkan hataların videolarıyla yeniden düzenleme kalitesinden hayal kırıklığına uğradılar. Bir oyuncu, San Andreas’ta CJ çevresinde herhangi bir şeyi görmeyi zorlaştıran bir yağmur fırtınasının videosunu yayınlamıştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Rockstar, Restore Edilmiş GTA Üçlemesini PC’ye Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör