Twitch Uzun Bekleyişin Ardından Switch’te Kullanıma Sunuldu

blank
Twitch Uzun Bekleyişin Ardından Switch'te Kullanıma Sunuldu

İçerik: Twitch Uzun Bekleyişin Ardından Switch’te Kullanıma Sunuldu

Twitch Uzun Bekleyişin Ardından Switch’te Kullanıma Sunuldu:

Twitch resmi olarak Nintendo Switch’te kullanıma sunuldu. Amazon’a ait marka, Switch için hibrit konsolda canlı yayın hizmetini izlemenizi sağlayan bir Twitch uygulaması yayınladı. Ücretsiz uygulama, isteğe bağlı videolar da dahil olmak üzere diğer konsollarda Twitch ile aynı temel işlevleri sunacak. Bununla birlikte, Switch’in kullanım şekli Twitch’e bir avantaj sağlayabilir. Mümkün olan en büyük izleme ekranını istiyorsanız sabitlenmiş ve elde taşınabilir olarak izleyebilirsiniz.

Yine de Switch versiyonunda potansiyel bir aksaklık görünüyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu Twitch uygulaması yalnızca yayıncıları mobil şekilde görüntüleme için yayınlandı. Yani Metroid Dread oturumunuzu yerel olarak yayınlayamayacaksınız ve selfie kamerası olmadığında kesinlikle yüzünüzü gösteremeyeceksiniz. İzlemekten çok içerik oluşturmakla ilgileniyorsanız, yine de videoyu bir PC üzerinden yönlendirmeniz gerekir.

Nintendo, Twitch’e kesinlikle karşı çıkmamış olsa da, eski başkan Reggie Fils-Aime, 2014’te Polygon’a şirketin oynamak için ne olursa olsun akış yapmak yerine daha odaklı video paylaşımını tercih ettiğini söyledi. Video oyunu öncüsü ayrıca, çevrimiçi videoları kontrol etmeye ve video yapımcılarının çalışmalarından elde edilen kârları paylaşmaya çalışmak konusunda uzun bir geçmişe sahip. Nintendo, o zamandan beri duruşunu yumuşatmış olsa da, Twitch’i iki yönlü bir ilişki haline getirmek için tam olarak acelesi yok.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitch Uzun Bekleyişin Ardından Switch’te Kullanıma Sunuldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör