Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Türkiye’de

blank
Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Türkiye'de

İçerik: Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Türkiye’de

Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Türkiye’de:

Tamamen yenilenen ve birçok ilke imza atan Yeni Mercedes-Benz C-Serisi, Kasım ayı itibarıyla 977.000 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Mercedes-Benz C-Serisi 2021 yılı itibariyle yeni nesline kavuştu. Yeni C-Serisi’nin Türkiye lansmanı, Mercedes-Benz Otomotiv Yönetim Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan’ın katılımıyla İzmir’de bir sürüş organizasyonu ile gerçekleştirildi. Yeni C-Serisi’ni deneyimleyen katılımcılar, model tarihinde birçok ilki bünyesinde barındıran aracın özelliklerini yakından inceledi. W206 gövde kodlu C-Serisi’nin ilkleri arasında; Arka tasarımında bagaj kapağına taşınan stop lambaları, ikinci nesil MBUX, opsiyonel arka dingil yönlendirme ve arka koltuk ısıtma fonksiyonu gibi özellikler bulunuyor. Mercedes-AMG Petronas Formula 1 ekibiyle birlikte geliştirilen yeni turboşarjı ile çok daha verimli olan motor, hiç olmadığı kadar düşük emisyon oranlarını karşılayabiliyor.

Yeni C-Serisi’nin üretime özel ilk paketi olan Edition 1 AMG’de kapsamlı bir donanım kombinasyonu sunulmaktadır. Maksimum ayrıcalık ve konfor için tasarlanan Yeni C-Class Edition 1 AMG, hayatınızı kolaylaştıracak özelliklerle donatılmıştır. Otomatik bagaj kapağı kapatma sistemi ve KEYLESS-GO sürücü ve yolcular için maksimum konfor sunarken, 19 inç çok kollu jantlar ve AMG tasarımlı gövde rengi bagaj spoyleri sportif bileşenleri oluşturuyor. DIGITAL LIGHT ve Blind Spot Assist, yüksek güvenlik beklentilerini karşılar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Türkiye’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör