Halo Infinite Herkese Açık Multiplayer Beta Yayınlandı

blank
Halo Infinite Herkese Açık Multiplayer Beta Yayınlandı

İçerik: Halo Infinite Herkese Açık Multiplayer Beta Yayınlandı

Halo Infinite Herkese Açık Multiplayer Beta Yayınlandı:

Halo Infinite çok oyunculu artık ücretsiz bir genel beta olarak mevcuttur. Microsoft, 8 Aralık’ta çıkacak olan Halo Infinite’in piyasaya sürülmesinden günler önce, çok oyunculu bileşenin erken lansmanını duyurarak Halo hayranlarını şaşırttı. Yeni deneyim, PC kullanıcılarına olduğu kadar Xbox’a da sunuldu. Beta doğası gereği, çok oyunculu sürümün geliştiriciler tarafından bilinen ve önümüzdeki günlerde düzeltilmesi beklenen bazı sorunlar var.

Yeni duyurunun bir sonucu olarak, Halo Infinite’in platformlar arası çok oyunculu modunu Xbox One, Xbox Series S|X veya PC’nizde deneyimleyebilirsiniz. Mağaza uygulamasına giderek yeni teklifi bir Xbox konsoluna yükleyebilirsiniz. Bir PC’ye Windows için Xbox uygulaması kullanılarak ücretsiz olarak yüklenebilir.

Bazı kullanıcılar başlangıçta çok oyunculu sürümde bazı oyun hatalarıyla karşı karşıya kaldı. Ancak Halo Destek ekibi, sorunları aşmak için oyunu indirdikten sonra PC’de konsolu veya Xbox uygulamasını yeniden başlatmanızı tavsiye etti. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bir Halo Destek hattına mesaj da gönderebilirsiniz.

Halo Infinite multiplayer’ın gigabaytlarca veri gerektirdiğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle, beta sürümünü indirmek için kararlı bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız var.

En son beta sürümü, Arena ve Big Team Battle arasında toplam on bir farklı çok oyunculu mod içeriyor. Her modun ayrıca farklı zorlukları ve zafer koşulları vardır.

Halo Infinite’in geliştiricileri olan Microsoft’un 343 Industries, ilk olarak Temmuz ayında çok oyunculu modun önizlemesini yaptı. Ayrıca Eylül ayında Xbox kullanıcıları için önizlemesini getirdi. Ancak, çok oyunculu teklifin piyasaya sürülmesiyle ilgili kesin ayrıntılar şu ana kadar açıklanmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Halo Infinite Herkese Açık Multiplayer Beta Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör