Moto G71’in Teknik Özellikleri Sızdırıldı

blank
Moto G71'in Teknik Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Moto G71’in Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Moto G71’in Teknik Özellikleri Sızdırıldı:

Motorola Moto G71’in lansmanı, akıllı telefonun temel özellikleriyle birlikte çevrimiçi olarak sızdırılmasından hemen sonra beklenebilir. En son sızıntıya göre, Moto G71, 16 megapiksellik bir selfie kamerası ve arkada 50 megapiksellik bir ana sensör tarafından yönetilen üçlü bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapan bir delikli ekrana sahip olacak. Yaklaşan telefonun kapağının altında bir Snapdragon 695 5G yonga seti ile geleceği söyleniyor. Lenovo’nun sahibi olduğu şirketin de 30W hızlı şarj desteğine sahip cihazda 5.000 mAh pil sağlaması bekleniyor.

Bir Alman yayını olan TechnikNews tarafından hazırlanan bir rapora göre, Motorola Moto G71’in kod adı ‘Corfu5G’. Cihazın Android 11 üzerinde çalıştığı ve 6.43 inç full HD+ OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Bahsedildiği gibi, yakışıklı yeni Snapdragon 695 5G işlemci tarafından desteklenecek. Moto G71’in iki yıl boyunca işletim sistemi güncellemeleri aldığı söyleniyor.

Rapora göre Moto G71, bölgeye bağlı olarak 4GB, 6GB ve 8GB olmak üzere üç RAM seçeneği ve 64GB ve 128GB olmak üzere iki depolama seçeneği sunacak.

Moto G71’in arka tarafında 50 megapiksel birincil sensörle vurgulanan üçlü kamera ünitesine sahip olduğu söyleniyor. Kamera kurulumunda ayrıca 8 megapiksel ultra geniş açılı sensör ve 2 megapiksel makro atıcı yer alacak. Selfie’ler ve videolar için Moto G71, 16 megapiksel ön kameraya sahip olacak.

Yaklaşan Motorola akıllı telefonun su ve toza dayanıklılık için IP52 dereceli olduğu ve 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasıyla geleceği bildiriliyor. Cihazın ayrıca yan panelde özel bir Google Asistan düğmesine sahip olduğu söyleniyor. Moto G71’in stereo hoparlörler yerine mono hoparlöre ve şarj için bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacağı ve 30W hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh pil paketine sahip olacağı bildiriliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto G71’in Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör